Дорогі колеги, вітаємо вас з Днем бухгалтера!

Дорогі колеги, вітаємо вас з Днем бухгалтера!

Фото з мережі Інтернет

Бухгалтер сьогодні це економічно грамотна людина з вищою освітою, що знає комп'ютер, сучасне законодавство, що володіє дипломатичністю і скрупульозністю, мобільністю та пунктуальністю. Саме на бухгалтера покладено відповідальність за прийняття економічних рішень, що дозволяють досягати максимальної ефективності від витрачання ресурсів закладу.

Дорогі колеги!

Від вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх підрозділів ТМДКЛ. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс нашої лікарні.

Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам сонячної погоди у вашому домі і в трудовому колективі. Нехай члени родини і колеги по роботі завжди будуть надійним тилом, підтримкою і розрадою у скрутну хвилину.

Дорогі  наші, більше посміхайтесь, радійте  життю, ніколи не втрачайте до нього  цікавості, нехай воно міниться для вас всіма кольорами веселки. Будьте сильними здоров’ям і духом, заряджайте своєю позитивною енергетикою оточуючих вас людей. Ми від щирого серця бажаємо вам, щоб ваша праця завжди винагороджувалася вдячністю і допомогою, повагою і, звичайно ж, гідною оплатою.

Зі святом вас! Опубліковано : 15.07.2017 23:59

Переглядів 0