logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Доброта - це те, що може почути глухий і побачити сліпий!

Останні дні зими і початок весни були насиченими та щедрим на подарунки.

Вкотре наша лікарня отримала благодійну допомогу від БО «Фонд Благодійність» -  дитяче харчування для дітей раннього віку в асортименті: овочеві та фруктове пюре, вермішель з кукурудзою, йогурт, вафлі з рису, рогалики з пшона, мюслі. Першочергова допомога  адресована дітям із соціально незахищених родин або родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

       

 

Дякуємо добродію Володимиру Костишину за цільову допомогу інфекційному відділенню по вул.Р.Купчинського 14, а саме: три функціональних ліжка з матрацами та їхню доставку.    

Окрім цього БО «Фонд Благодійність» додатково виділено 12 матраців для відремонтованого інфекційно-діагностичного відділення по вул. Клінічна 1 а.

2 березня представники БПП “Солідарність” передали два професійні багатофункціональні масажні столи для фізіотерапевтичного кабінету стаціонару та електроплитку для інфекційно-діагностичного відділення

         

6 березня до нашої лікарні завітали гості - ініціативна група волонтерів Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського. З нагоди Всесвітнього дня онкохворих дітей вони підготувала сюрприз для пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні. Щиро вдячні студентам та працівникам ТДМУ за добру справу. Волонтери - медики подарували відділенню два небулайзери, тонометр, 50 ампул «Осетрону» (4 мг), 50 ампул «Осетрону» (8 мг), 30 ампул «Берлітіону 300 ОД», а також паперові рушники, миючі засоби, рідке мило та порошок для прання, кожна дитина отримала різнокольорові кульки, ігри, пазли, блокноти, ручки, м’ячики та солодощі.

Щиро дякуємо за радість та усмішки, які ви принесли дітям , бо позитивні емоції дуже важливі для маленьких пацієнтів гематологічного відділення. Це допомагає їм швидше одужати, дає відчуття підтримки, адже багато хто з них перебуває на лікарняному ліжку упродовж року, а то й довше.

 

 

 

 

 

   

Кажуть, що людина щаслива, коли не тільки отримує, але й віддає. Це дійсно так, кожному з нас треба відчувати себе корисним та потрібним суспільству, друзям, родині, а не лише собі!

Ми безмежно вдячні кожному, хто підтримує наш заклад, за будь-яку надану допомогу. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. І запрошуємо всіх стати нашими партнерами.

Розділена доброта завжди повертається!

З повагою, адміністрація закладу та маленькі пацієнти.

 

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»