logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

20 листопада - Всесвітній День дитини та День педіатра

Кожен з нас не раз чув фразу про те, що діти - квіти життя. Вона постійно на слуху і здається такою банальною, але в ній закладено глибокий сенс.  Виховання дитини - дуже відповідальний і довгий процес, ускладнений різними захворюваннями, яким піддається незміцнілий дитячий організм. У таких випадках на допомогу поспішає педіатр, лікар, чиї самовідданість і сила духу викликають повагу.

Існує цілий ряд свят, пов'язаних з медициною. І, звичайно, в цьому ряду особливе місце займає День педіатра і, за сумісництвом, День дитини. Адже неможливо уявити життя маленької людини без безпосереднього спостереження лікаря-спеціаліста. Навіть якщо дитина не має ніяких серйозних відхилень від норми, педіатр стежить за його зростанням і розвитком, проводить профілактику захворювань.

Свято грає величезну роль для суспільства в цілому. На жаль, в наш час дитяча смертність перевищує всі показники. Від злиднів, дискримінації, насильства та небезпечних хвороб щороку на всій планеті вмирає понад одинадцять мільйонів дітей, не доживши навіть до п'ятирічного віку. Ще десятки мільйонів залишаються розумово і фізично відсталими, не маючи можливості жити повноцінно. Свято також вказує на те, яке значення для дітей має педіатр, в руках якого знаходиться здоров'я. Тільки він може врахувати всі аспекти способу життя свого маленького пацієнта, вчасно помітити будь-яке захворювання, провести його діагностику і призначити відповідне лікування.

 Педіатр - професія вічна. Діти завжди були і залишаються схильними до захворювань, а лікар намагається цьому запобігти або допомагає подолати недугу. Педіатр піклується про дітей, а, значить, і про наше майбутнє. Не можна не поважати працю лікарів, їх мужність і доброту, адже завдяки їм тримається і рухається вперед світ, триває життя.

Щирі вітання усім  лікарям, які допомагають діткам рости здоровими!

Дякуємо за Вашу працю

 

!

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»