logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

З Новим роком!

Дорогі колеги, друзі, партнери!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2018 роком!

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє.

Рік 2017-й був позначений багатьма пам’ятними подіями. Здобутками цього року стало відкриття  після капітального ремонту трьох поліклінічних відділень  (вул.Миру, вул.Київська, бульв.Д.Галицького)та інфекційно-діагностичного відділення стаціонару, на завершенні капітальний ремонт інфекційного відділення по вул. Р.Купчинського, закінчено ремонт фасаду поліклінічного відділення по вул. Федьковича 16. Відремонтовані відділення облаштовані новими меблями. Для кабінету гастроентеролога придбано сучасне обладнання – фіброгастроскоп,  для відділення анестезіології та інтенсивної терапії придбано станцію безперебійного  живлення. Впроваджується система електронної реєстрація пацієнта, яка спрямована на  підвищення доступності медичної допомоги та якості обслуговування маленьких пацієнтів міста. За підтримки Тернопільського міського голови Сергія Надала зроблено чимало корисних і добрих справ.

Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань, підвищенню авторитету лікарні.

Щиросердечно - від імені дітей, батьків та колективу закладу - дякуємо усім благодійникам - цим добрим безкорисливим людям за надану допомогу та небайдуже ставлення до хворих дітей. Приємно, що є люди, які з розумінням відносяться до потреб закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу дітям, особливо в складний для держави та медичної галузі час. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

 2018 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнені: тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення. Добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі.

Нехай Новий 2018 рік принесе злагоду і достаток, наснагу на нові здобутки!

 Адміністрація КНП «ТМДКЛ» 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»