logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Графік прийому вузькими спеціалістами з 15.04.2019 по 19.04.2019

      Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини 

 

П. І. Б.

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

Зав. відділен.

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

 

ЛОР

 

 

 

 

509, 501

 

Хабаров А.В.

щорічна

від

пустка

до

26.04.19

Котик Т.Г.

08.00-11.00

14.00-17.00

п/о

08.00-11.00

08.00-11.00

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

Башинський В.А.

-------

08.00-12.00

-------

п/о

-------

Ласкова Г.П.

декрет

на

від

пуст

ка

Качор М.С.

кур

си

до

31.05.

2019 р.

 

ортопед

28

Кватира О.М.

п/о

14.00-17.00

п/о

14.00-17.00

08.10-11.00

Дзюбановська Н.М

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

 

хірург

405

Дивоняк М.Д.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Яцух А.Б.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

 

уролог, 504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

гінеколог,504

Лопатка А.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-11.00

стаціонар

08.10-14.30

13.30-19.50

 

 

офтальмолог

503

Господарська Л.М

08.10-11.00

п/о

п/о

б/збер.

б/збер.

Крекотень Т.І.

війсь

комат

до

30.04.

2019 р.

Беньковська Т.І.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

Гулима І.Є.

-------

-------

стаціонар

14.00-18.00

-------

 

 

невролог

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

стаціонар

13.30-19.50

Ковалькевич Г.Д.

п/о

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

п/о

Малиновська Н.Є.

лікар

ня

ний

лис

ток

Томчук Л.М.

кур

си

до

22.04

2019 р.

Кобрин О.М.

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

п/о

11.00-14.00

 

ендокринолог

ІІ поверх

Слободян Н.В.

п/о

11.20-14.30

ЛКК

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Хома Н.З.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

 

кардіолог,507

Дейнега Н.І.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

Біла О.Б.

щорічна

від

пустка

до

22.04.19

 

П. І. Б.

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

гастроентеролог

505

 

-------

-------

-------

-------

-------

 

алерголог, 505

Рогатинська Р.В.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

дерматолог

25

Шутурма В.Ф.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Кочан О.П.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

ФГ ОГК

ІІІ п., 305 каб.

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

Дахим І.І.

кур

си

до

26.04.

2019 р.

 

рентгенолог

ІІІ п., 302 каб.

Герасимчук В.В.

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

Макарук К.В.

кур

си

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

 

рентген-

лаборант, ІІІ п

Мисаківська Н.Г.

11.30-14.00

11.30-14.00

11.30-14.00

11.30-14.00

11.30-14.00

Дахим І.І.

кур

си

до

26.04.

2019 р.

 

кабінет

функціональ-

ної

діагностики

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

Остапчук Т.А.

08.10-16.30

08.10-16.30

12.30-19.50

12.30-19.50

08.10-16.30

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

Спірографія

-------

-------

-------

-------

-------

.

УЗД, 510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

 

плеоптичний

кабінет

506

Теслюк Л.З.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Непріла О.С.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Кульчицька Н.Б.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Кузів Г.В.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

 

логопед

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

 

психіатр

24, 25

Сотник О.І.

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.30

Мурза Л.Л.

09.00-13.30

13.30-18.00

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

психолог, 24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.30

 Зав. консультативно-діагностичним  відділенням                                                   І.М.ГОМЗА 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»