logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Освячення новозбудованої каплиці Матері Божої

Вчора відбулася пам'ятна і важлива подія - на території нашого медичного закладу освятили новозбудовану каплицю Божої Матері.

Будівництво каплиці,  завдяки жертводавцям і меценатам,  відбулося у рекордно короткі терміни. Капличку  зводили за рішенням трудового колективу лікарні від вересня минулого року. Відтепер не тільки працівники медзакладу, а й батьки хворих діток зможуть ввіряти свої сподівання на швидке одужання у цьому осередку духовності.

Чин освячення каплички здійснили священнослужителі різних конфесій: о.Сергій, о.Василь, о.Андрій,та о.Петро. У святковій відправі взяли участь: адміністрація та працівники лікарні, маленькі пацієнти та їх батьки. 

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цього будівництва -  в першу чергу вам, святі отці,  які закладали фундамент,  усім жертводавцям, всім тим, хто працював та  надав матеріали. Особлива подяка працівниці лікарні Тетяні Шамрик, яка від самого початку і до завершення займалася усіма організаційними питаннями.  

Це місце від сьогодні буде місцем Божої любові, куточком Божого та людського милосердя, місцем тихої розмови людини з Богом та з Пресвятою Матінкою, де будуть линути наші сокровенні молитви. Від усього серця хочу побажати усім, щоб Пресвята Матінка Марія завжди опікувалася нами, щоб покривала нас та наші родини своїм Святим Покровом, щоб оберігала від усяких тривог та бід, а головне – щоб за посередництвом Матінки Божої отримували зцілення і духовне щастя наші маленькі пацієнти, яким так потрібна Божа Ласка і наша з вами любов. Нехай Матінка Пречиста лагідно споглядає з цієї статуї на всіх нас, як наша друга мама, яка найкраще може зрозуміти, потішити, яка ніколи не зможе перестати любити своїх дітей.

Лариса Філь

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»