logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Ендоскопічна діагностика дозволяє встановити точний діагноз

 Однією з основних причин розвитку хронічного гастриту є бактерія Helicobacterpylori (Гелікобактерпілорі). Найчастіше хворих турбує дискомфорт в верхній частині живота, важкість під ложечкою після прийому їжі, нудота, поганий запах з рота, печія. Дана бактерія  також спричиняє розвиток виразок, ерозій та вважається одним із основних чинників в запуску механізмів розвитку раку шлунка.

Тому основним принципом лікування цього інфекційного захворювання та профілактики раку шлунка є виявлення і усунення бактерії. Запишіться на прийом до гастроентеролога (за направлення свого дільничного лікаря). На підставі огляду та Ваших скарг лікар прийме рішення про необхідні дослідженнях, які включають лабораторні методи (аналізи крові, сечі, калу) та інструментальні (ультразвукові дослідження, езофагогастродуоденоскопію). http://www.tmdkl.te.ua/ua/1642-endoskopichniy-kabinet-priymalno-diagnostichne-viddilennya

Ендоскопічне дослідження дозволяє отримати зображення безпосередньо слизової та виявити патологію. Одночасно в процесі обстеження можна взяти дрібний кусочок слизу для експрес аналізу на бактерію Гелікобактерпілорі.

Бутницький Юрій Іванович, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук   

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»