logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком!

Дорогі колеги, друзі, партнери!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком!

Нині всі ми прагнемо справді нового життя, вкладаючи в це поняття не абстрактний, а цілком конкретний зміст: ми хочемо миру й затишку, дитячого сміху і звичайної щоденної гарно оплачуваної праці, сонця й квітів, досвітнього співу пташок і надвечірньої тиші, яскравих Новорічно-Різдвяних свят.

Бо ми, як ніколи за останні десятиліття, живемо мріями про мир, здоров’я і благополуччя наших дітей.  Нехай ці свята завітають у ваш дім з Божою милістю та благословенням на добрі справи, подарують вам віру й надію на кращі зміни в житті, зігріють теплом і любов’ю вашу душу і вашу оселю!!

Дорогі колеги, ми упевнені, що й надалі ви служитимете великій меті – збереженню найдорожчого скарбу – здоров’я маленьких тернополян. Нехай молитви добрих людей будуть почуті Богом, і завдяки Вашим золотим рукам здійсняться заповітні мрії батьків та маленьких пацієнтів, щодо їх швидкого одужання.

Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань, підвищенню авторитету лікарні.

Щиросердечно - від імені дітей, батьків та колективу закладу - дякуємо усім благодійникам - цим добрим, безкорисливим людям за надану допомогу та небайдуже ставлення до хворих дітей. Приємно, що є люди, які з розумінням відносяться до потреб закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу дітям, особливо в складний для держави та медичної галузі час. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Нехай цей рік принесе Україні мир і спокій,  а нам усім яскраві події, надію на щасливе майбутнє.

Адміністрація КНП «ТМДКЛ» 

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»