logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Щедрий подарунок закладу

Сучасний апарат для ультразвукової діагностики вартістю близько двадцяти тисяч доларів отримала Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня. Такий щедрий подарунок закладу зробили благодійники із міжнародного фонду “MANUS DEI”. Передача медичного обладнання відбулася за участі міського голови Тернополя Сергія Надала, народного депутата України Ігоря Побера та засновника фонду Андрія Доценка.

Апарат портативний, компактний, переносний – це значить, що його можна застосовувати у відділеннях реанімацій, гематології та інших, безпосередньо в палаті біля ліжка хворого. Це дозволить обстежувати важкохворих маленьких пацієнтів, яких не можна транспортувати з відділення.

Ця ультразвукова система дає можливість обстежувати серце і судини, а також органи черевної порожнини, заочеревинного простору та малого тазу.

У приймально-діагностичному відділенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні проводяться обстеження пацієнтів від народження до 18 років. Щорічно тут відбувається понад  5000  ультразвукових досліджень.

Тепер маленькі пацієнти лікарні можуть обстежуватись на сучасному обладнанні. Для лікарів з’явилася можливість більш точно і якісно проводити дослідження.

Сучасне УЗД обладнання сприяє своєчасному виявленню ранньої патології (зокрема вроджених вад розвитку серця та інших органів), профілактиці захворювань.

У дитячій лікарні такий переносний ультразвуковий апарат наразі єдиний. Небагато таких і в області. Оскільки потреба у такому обладнанні була нагальною, керівництво закладу звернулося до київських благодійників із міжнародного фонду “MANUS DEI” і попросило придбати такий апарат для маленьких пацієнтів лікарні.

Ми безмежно вдячні кожному, хто підтримує наш заклад, за будь-яку надану допомогу. І запрошуємо всіх стати нашими партнерами. Ваш внесок на користь Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні стане внеском у здорове життя майбутнього української нації.

Матеріал підготували   Данильчук Л.Н., Філь Л.П
 
 
 
 
 
 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»