logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Педіатричне відділення №3

КАЧМАРСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЙОСИФОВИЧ

завідувач відділення

Обслуговує дитяче населення від 0 до 18 років в кількості 9767 дітей. В колективі працює 10 лікарів та 15 середніх медичних працівників.

Адреса: м. Тернопіль, вул. Миру, 11.

Телефони поліклініки:

  • Реєстратура — 53-89-83; 067 502 67 61
  • Завідувач педіатричного філіалу №3 поліклініки — 53-89-99.

Дитяча поліклініка працює:

Понеділок - п’ятниця: 08:00 до 19:00 год.
В суботні дні: 08:30 до 15:00 год.
У вихідні дні:

Чергування у вихідні дні (неділя) та святкові дні - в центральній поліклініці по вул. Федьковича 16, згідно графіків чергування лікарів по поліклініці з 09:00 по 15:00 (прийом в поліклініці та виклик на дім).

Виклики до хворих дітей приймаються:

Понеділок - п’ятниця: 08:00 до 12:00 год.
В суботні дні: 09:00 до 12:00 год.

Кабінет профілактичних щеплень працює:

Понеділок - п’ятниця: 08:00 до 18:00 год.


Узгоджено

Директор КНП «ТМДКЛ»

_________Артимович А.І.

ГРАФІКИ ПРИЙОМУ ЛІКАРІВ

дільниці

Лікар-педіатр

Дні тижня

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

І педіатричне відділення

1

Вуйлова Ярослава Андріївна

8:00-13:00

8:00-13:00

15:00-20:00

15:00-20:00

8:00-13:00

7

Курчак Леся Михайлівна

15:00-20:00

14:00-19:00

9:00-14:00

9:00-14:00

14:00-19:00

8

Кирик Алла Сергіївна

9:00-14:00

10:00-15:00

14:00-19:00

15:00-20:00

8:00-13:00

16

Гнатів Олександра Омелянівна

14:00-19:00

15:00-20:00

9:00-14:00

10:00-15:00

13:00-18:00

4

Татарин Орися Валеріївна

14:00-19:00

15:00-20:00

9:00-14:00

8:00-13:00

9:00-14:00

2

Бугера Оксана Петрівна

8:00-13:00

12:00-17:00

9:00-14:00

12:00-17:00

15:00-20:00

9

Дронова Олена Йосипівна

14:00-19:00

15:00-20:00

8:00-13:00

9:00-14:00

14:00-19:00

15

Вовкун Наталя Ярославівна

8:00-13:00

9:00-14:00

14:00-19:00

15:00-20:00

8:00-13:00

12

Назаренко Ірина Вікторівна

15:00-20:00

8:00-13:00

9:00-14:00

14:00-19:00

15:00-20:00

13

Рудик Леся Іванівна

9:00-14:00

14:00-19:00

15:00-20:00

8:00-13:00

9:00-14:00

5

Ковальчук Оксана Богданівна

9:00-14:00

9:00-14:00

9:00-14:00

9:00-14:00

9:00-14:00

3

Каліновська Наталія Ігорівна

14:00-16:30

8:00-10:30

17:00-19:30

9:00-11:30

12:00-14:30

ІІ педіатричне відділення

17

Козак Ірина Павлівна

8:00-13:00

8:00-13:00

15:00-20:00

9:00-14:00

14:00-19:00

18

Ірха Галина Романівна

9:00-14:00

8:00-13:00

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

19

Паславська Лариса Миколаївна

8:00-13:00

9:00-14:00

14:00-19:00

8:00-13:00

15:00-20:00

21

Біліснянська Ірина Володимирівна

14:00-19:00

14:00-19:00

8:00-13:00

15:00-20:00

9:00-14:00

22

Ранецька Галина Петрівна

9:00-14:00

15:00-20:00

8:00-13:00

14:00-19:00

8:00-13:00

23

Яворівська Олександра Іванівна

14:00-19:00

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

8:00-13:00

24

Когут Наталя Романівна

13:00-18:00

13:00-18:00

8:00-13:00

14:00-19:00

9:00-14:00

25

Поліщук Наталя Віталіївна

15:00-20:00

14:00-19:00

8:00-13:00

14:00-19:00

9:00-14:00

26

Сиско Антоніна Робертівна

15:00-20:00

9:00-14:00

14:00-19:00

8:00-13:00

14:00-19:00

ІІІ педіатричне відділення

27

Онуферко Зоряна Василівна

8:00-13:00

14:00-19:00

09:00-14:00

15:00-20:00

08:00-13:00

29

Міштак Христина Богданівна

8:00-13:00

14:00-19:00

09:00-14:00

15:00-20:00

08:00-13:00

34

Заревенна Лариса Ярославівна

09:00-14:00

15:00-20:00

08:00-13:00

14:00-19:00

09:00-14:00

31

Петрик Галина Олегівна

14:00-19:00

09:00-14:00

15:00-20:00

08:00-13:00

14:00-19:00

33

Рудейко Людмила Альбінівна

15:00-20:00

9:00-14:00

14:00-19:00

08:00-13:00

15:00-20:00

30

Савуляк Ярослав Зіновійович

09:00-14:00

15:00-20:00

08:00-13:00

14:00-19:00

09:00-14:00

35

Камінська Олександра Володимирівна

15:00-20:00

08:00-13:00

14:00-19:00

09:00-14:00

14:00-19:00

36

Палюх Ірина Василівна

14:00-19:00

8:00-13:00

15:00-20:00

09:00-14:00

15:00-20:00

37

Мендик Ірина Олегівна

09:00-14:00

14:00-19:00

09:00-14:00

15:00-20:00

09:00-14:00

38

Патрило Світлана Павлівна

12:00-17:00

12:00-17:00

9:00-14:00

12:00- 17:00

9:00-14:00

39

Смільська Галина Петрівна

9:30-12:00

9:30-12:00

14:00-16:30

9:30-12:00

14:00-16:30

IV педіатричне відділення

43

Калина Галина Леонідівна

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

44

Чубата Мирослава Василівна

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

45

Мельничук Мирослава Ігорівна

10:00-15:00

15:00-20:00

8:00-13:00

13:00-18:00

10:00-15:00

47

Яциковська Любомира Антонівна

10:00-15:00

15:00-20:00

8:00-13:00

13:00-18:00

10:00-15:00

48

Головата Лідія Миколаївна

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

8:00-13:00

15:00-20:00

49

Вітоль Алла Вікторівна

8:00-13:00

13:00-18:00

10:00-15:00

15:00-20:00

8:00-13:00

50

Потіха Оксана Володимирівна

8:00-13:00

13:00-18:00

10:00-15:00

15:00-20:00

8:00-13:00

Хлистун Лілія Михайлівна

8:00-13:00

13:00-18:00

10:00-15:00

15:00-20:00

8:00-13:00

V педіатричне відділення

51

Яцків Ольга Никифорівна

8:00-12:00

15:30-19:30

15:30-19:30

12:00-16:00

12:00-16:00

52

Бойко Ольга Василівна

8:00-12:00

16:00-20:00

16:00-20:00

12:00-16:00

12:00-16:00

53

Грім Ірина Ярославівна

8:00-12:00

16:00-20:00

16:00-20:00

12:00-16:00

12:00-16:00

54

Матвійків Галина Андріївна

16:00-20:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

8:00-12:00

55

Малець Олена Вікторівна

16:00-20:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

8:00-12:00

56

Пасічник Галина Михайлівна

16:00-20:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

8:00-12:00

57

Адамів Галина Василівна

12:00-16:00

8:00-12:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

58

Дяків Ірина Миколаївна

12:00-16:00

8:00-12:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

60

Курдибаха Ольга Вікторівна

12:00-16:00

8:00-12:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

VІ педіатричне відділення

61

Палагнюк Олександра Іванівна

8:00-12:00

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

12:00-16:00

62

Шумада Лілія Петрівна

12:00-16:00

16:00-20:00

16:00-20:00

8:00-12:00

8:00-12:00

63

Мединська Світлана Григорівна

12:00-16:00

8:00-12:00

16:00-20:00

12:00-16:00

8:00-12:00

64

Артимович Галина Ярославівна

8:00-12:00

8:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

12:00-16:00

65

Сірант Зоряна Богданівна

12:00-16:00

16:00-20:00

8:00-12:00

8:00-12:00

16:00-20:00

66

Яремко Вікторія Миколаївна

8:00-12:00

12:00-16:00

12:00-16:00

16:00-20:00

8:00-12:00

68

Дроботій Оксана Романівна

16:00-20:00

12:00-16:00

8:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

69

Дем’янчук Любов Федорівна

16:00-20:00

8:00-12:00

16:00-20:00

12:00-16:00

12:00-16:00

наш дружній лікарський колектив

старша медична сестра Пех Людмила Михайлівна

оновлене відділення після капітального ремонту

запис на прийом до лікаря проводить реєстратор Калушка Галина Омелянівна

профілактичний огляд маленького пацієнта проводить лікар Заревенна Лариса Ярославівна

лікар-педіатр Онуферко Зоряна Василівна

відремонтовані кабінети чекають на своїх пацієнтів

директор КНП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" на адміністративному обході.

огляд педіатричного відділення після капітального ремонту проводить міський голова Тернополя Сергій Надал


Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»