logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії


ЧОРНОТА ІГОР ДМИТРОВИЧ

завідувач відділення

Відділення призначене для надання висококваліфікованої допомоги хворим з гострими невідкладними станами при інфекційній патології дітям віком від місяця до 18 років і розраховане на 6 ліжок. Протягом року у відділенні лікується близько 300 пацієнтів. Госпіталізуються у відділення всі хворі дітки, які потребують інтенсивної терапії і знаходяться у критичних станах: з важкими розладами дихання та системи кровообігу, з важкими гострими ураженнями центральної нервової системи, з важкими гострими порушеннями функції печінки та нирок. Всі хворі, що лікуються у відділенні, консультуються всіма провідними спеціалістами Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та науковими співробітниками кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії
медична сестра Лабунець Ольга

Відділення оснащене сучасною апаратурою та функціональним обладнанням, необхідними для роботи з пацієнтами, які знаходяться у важкому стані. Персонал відділення постійно контролює всі функції організму пацієнта. В будь-який період доби можуть проводитись необхідні лабораторні обстеження.

Інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії
старша медична сестра відділення - Якимів Оксана Ігорівна

Колектив відділення – це висококваліфіковані, віддані своїй справі професіонали. В колективі працює 5 лікарів. Ефективність лікувального процесу забезпечується також високою кваліфікацією, чуйністю, якісною роботою середнього та молодшого медичного персоналу. Більшу частину свого життя присвятили роботі у відділенні завідуючий ВАІТ Чорнота І.Д., лікар-ординатор Гаврищак П.Д., медичні сестри: Хоміцька М.Г., Легус Г.Т., Озімок Н.М., молодша медична сестра Осадчук Л.Л.

Інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії
завідувач відділення Чорнота Ігор Дмитрович та медична сестра Косар Ірина

Інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії
лікар-анестезіолог Гаврищак П.Д.

Ми любимо свою професію, ми маємо досвід і все, що ми хочемо – щоб кожна дитина, яка потребує медичної допомоги була обстежена та вилікувана.

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»