logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Педіатрія №3

МЕДЕЦЬКА ІРИНА ОРЕСТІВНА

завідувач відділення

Педіатричне відділення №3 Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні створене для надання кваліфікованої медичної допомоги хворим шляхом їх госпіталізації на денний час за відсутності показів до цілодобового лікарського нагляду.

Відділення розраховане на 30 ліжок, працює з 8.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю. В штаті працює 2 лікаря, 7 медичних сестер, 4 молодших медичних сестри. В умовах денного стаціонару нашого закладу отримують лікування діти, які потребують нагляду за перебігом захворювання, для оздоровлення дітей диспансерної групи із хворобами шлунково-кишкового тракту, хронічними захворюваннями печінки, хронічними захворюваннями нирок та серцево-судинної системи . За рік в ньому отримує лікування понад 900 дітей. Остаточне рішення, щодо направлення дитини у відділення вирішує дільничний педіатр.

За час перебування на лікуванні діти можуть пройти необхідні клініко-лабораторні, ультразвукові та інші обстеження. Пацієнтів, при потребі, консультують фахівці – дитячий невролог, отоларинголог, офтальмолог, ортопед, стоматолог, кардіоревматолог, наукові працівники кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

В стаціонарі широко застосовуються фізіотерапевтичні методи лікування та масаж.

Діти забезпечені якісним дієтичним дворазовим харчуванням.

Після закінчення лікування – заключна консультація з видачею рекомендацій щодо подальшого лікування, амбулаторного спостереження лікарями.

Педіатрія №3
колектив відділення

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»