logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Інфекційне відділення

ДИВОНЯК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

завідувач інфекційного відділення

Дитяче інфекційне відділення функціонує з 30 січня 1975 року, розгорнуто на 50 ліжок. Знаходиться в типовому будинку на два поверхи, який розташований окремо від інших будівель та споруд.,

Відділення працює в ургентному режимі, прийом хворих здійснюється цілодобово. Надає стаціонарну допомогу дитячому населенню міста та Тернопільської області з інфекційною патологією (грип та інші ГРЗ, гострі кишкові інфекції, гепатити, ангіни, дифтерія, інфекційний мононуклеоз, кір, краснуха, вітряна віспа, скарлатина, паротитна інфекція, кашлюк, менінгококова інфекція, хвороба Лайма, черевний тиф, паратифи та інші.)

Є можливість ізолювати хворих відповідно до патології, оскільки у відділені розгорнуто 17 палат боксованого та напівбоксованого типу з окремими санвузлами та ваннами, які забезпечені холодною та теплою водою.

Значну групу становлять діти, переведені з інфекційного відділення анестезіології та інтенсивної терапії в стадії компенсації по головних життєвих показниках, які потребують продовження лікування в стаціонарі. Перебувають у відділенні також реінфіковані та контактні діти, переведені з інших відділень закладу.

Всім пацієнтам проводяться необхідні клініко-лабораторні дослідження (загальні аналізи – клінічні, біохімічні, бактеріологічні, вірусологічні), при потребі діти доставляються у центральний корпус лікарні для проведення рентгенологічного дослідження, УЗД, ЕКГ, ЕХО -досліджень.

За рік проліковується близько 1400 хворих.

Відповідно до вимог санітарно-епідемічних нормативів відвідування хворих у палатах заборонено.

Хворі діти дитячого інфекційного відділення потребують особливої уваги та догляду, тому велика роль успішного лікування належить всьому медичному персоналу, як він зуміє підбадьорити, вселити надію хворому і його родичам на одужання. Байдужість і черствість не сумісні в нашій роботі. Наші пацієнти завжди повинні відчувати турботу медичного персоналу відділення.

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»