logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Педіатр не радить! Що потрібно перестати робити батькам.

Відомий дитячий педіатр Білл Буш вважає, що в питаннях виховання дітей потрібно покладатися на думку експертів і власну інтуїцію, а не на інформацію, знайдену в Мережі. Про те, що ще повинні перестати робити батьки, дізнаєтеся із нашої статті.

Консультуватися в Інтернеті

Багато молодих мам дуже часто звертаються за допомогою до користувачів Мережі, замість того, щоб просто подзвонити своєму педіатрові. Описуючи симптоми і стан малюка, жінки самі ставлять діагнози і призначають лікування, не думаючи про наслідки такого вчинку. Якщо ви хочете, щоб дитина виросла здоровою, перестаньте вірити всьому, що вам намагаються вселити Інтернет-користувачі.

Часто проходити обстеження

У процесі росту і розвитку дитячий організм змінюється і не завжди такі зміни відбуваються непомітно. Намагайтесь не панікувати кожен раз, коли малюк почуває себе недобре і вже тим більше, не варто відразу тягнути дитину в лабораторію для здачі аналізів. Спочатку обов'язково проконсультуйтеся із лікарем.

Лікувати дитину антибіотиками

У деяких випадках лікування антибіотиками дійсно доречно, але не потрібно зловживати такими препаратами занадто часто. Інакше ви можете зіткнутися із тим, що більшість бактерій вироблять імунітет і впоратися із хворобою буде набагато складніше.

Відмовлятися від щеплень

На думку доктора Буша, вакцинація здатна запобігти розвитку багатьох небезпечних дитячих захворювань. Тому повністю відмовлятися від щеплень не варто. Доктор радить ретельно вивчити цю тему і проконсультуватися із декількома експертами в цій галузі.

Панікувати як тільки малюк захворіє

Дуже часто паніка призводить до необдуманих дій. Саме тому важливо зберігати спокій у будь-якій ситуації. Якщо у малюка піднялася температура або болить горло, просто зателефонуйте педіатрові і запишіться на прийом.

Чистити дитині вуха

Якщо ви вважаєте, що таким чином підтримуєте гігієну, то ми змушені вас розчарувати. Справа в тому, що при частому використанні вушних паличок сірчані пробки тільки ущільнюються і проштовхуються всередину вуха. Це може викликати біль у вусі і навіть проблеми зі слухом. Тому не забувайте мити вушка своєму чаду під час купання. Волога, яка проникає в органи слуху розм'якшити сірчану пробку. Ну, а якщо малюк скаржиться на біль у вусі, просто відведіть його до лікаря.

Дозволяти дитині довго сидіти за комп'ютером

Незважаючи на те, що ми живемо в епоху інформаційних технологій, дитина не повинна проводити в компанії гаджетів занадто багато часу. Слідкуйте за тим, щоб у житті дітей були і інші види активності. Це посприяє розвитку комунікативних навичок малюка і полегшить його адаптацію у соціумі.

джерело:4mama.ua

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»