logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Офтальмологічне обладнання від доброчинців

Нещодавно у нашому місті відбувся Віденський бал, який уже третій рік поспіль організовується засновниками журналу «City life». 

Організатори балу провели благодійний аукціон  «Допоможемо дітям дивитися на світ здоровими очима» та зібрали кошти на закупівлю офтальмологічних скелець для визначення вад зору у маленьких тернополян.

5 лютого міський голова Тернополя Сергій Надал разом з благодійниками передав керівництву КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» два комплекти Набору офтальмологічних пробних окулярних лінз «БІОМЕД» для діагностики патології зору у дітей.

  

Ми любимо свою професію, ми вміємо діагностувати і знаємо як боротись з недугою. Все, що ми хочемо – щоб кожна дитина, котра потребує медичної допомоги, була вчасно обстежена та отримала лікування, відповідно до сучасних стандартів.

Доброчинність притаманна українцям споконвіків – це не спосіб отримати, це спосіб віддати, це – веління серця кожного небайдужого.

Ми безмежно вдячні співвласникам та керівникам журналу «City Life» Тетяні Шершун  та Маріанні Балабан, кожному благодійнику, який підтримує наш заклад, за будь-яку надану допомогу. І запрошуємо всіх стати нашими партнерами. Ваш внесок на користь КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» стане внеском у здорове життя майбутнього української нації.

З повагою, адміністрація закладу та маленькі пацієнти.

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту miskdut@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»