logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

"Книжкова аптечка" від благодійного фонду

  У рамках проекту «Лікарні Майбутнього» волонтери благодійного фонду «Я Майбутнє України» 19 березня  подарували гематологічному відділенню нашого закладу  «Книжкову аптечку» . На цю подію завітали заступник  міського голови Л.Бицюра та в.о.начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради  О.Ярмоленко

  Тепер дітки, які лікуються в стаціонарі, мають можливість почитати чудові дитячі книги, відволіктися від важкого лікування і поринути у світ казки. Можливо, саме такі невеликі книгозбірні при медичних закладах, де перебувають діти, наповняться цікавими, корисними, веселими книгами  і дадуть можливість  маленьким пацієнтам  отримати свою порцію книжкового щастя і читати нові, цікаві, пізнавальні, корисні  книги та трішки  відійти від своїх проблем, а можливо і зовсім про них  забути.

       

  Запрошуємо усіх долучитися до цього проекту, який допоможе маленьким пацієнтам пройти нелегкий період перебування у лікарнях. Кожен бажаючий може надіслати  чи  принести книги або ж допомогти придбати таку літературу для інших відділень нашого закладу.

  "Мрію подарувати не можна. Але можна подарувати книгу. Вона народжує мрії." Як влучно сказано, як і вислів Ейнштейна «Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була успішною, читайте їй казки».

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту miskdut@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»