logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

З Днем медичного працівника

Традиційно, у третю неділю червня відзначаємо День медичного працівника. І сьогодні, напередодні свята, більшість медпрацівників змінили свої білі халати на святкові сукні та костюми - адже 13 червня в приміщенні Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбувся урочистий захід з нагоди свята.

На честь всіх працівників закладу прозвучали теплі привітання та щирі слова подяки за їх щоденну та самовіддану працю, прагнення до професійного зростання і розвитку. Найкращі медпрацівники були відзначені грамотами.

Колектив лікарні вітали -  заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та заступник начальника відділу охорони здоров’я Ярмоленко Ольга Маркіянівна.

Головний лікар Андрій Артимович привітав всіх працівників із професійним святом та висловив щирі слова вдячності за їх нелегку працю, щире серце, врятовані дитячі життя і побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.

 «Професія медичного працівника – це покликання, приклад високого служіння на благо людини. Дитячий лікар – це особливе покликання. Ми працюємо з особливими пацієнтами, які потребують не тільки професійного догляду, а й душевного тепла. Всі ми  прекрасно розуміємо, що не має нічого ціннішого для батьків, ніж здоров’я їх дітей. Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!

Голова профспілки  КНП «ТМДКЛ» Ігор Гомза долучився до привітання своїх колег  з професійним святом та вручив грошові винагороди.

Святкову атмосферу заходу створив колектив Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка показом вистави «Сорочинський ярмарок». Спектакль вийшов колоритним, яскравим, з піснями, танцями, незвичайними пригодами, ярмарковим колоритом та гамором.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ф

 

 

 

 

 

 

о

 

 

 

 

 

 

 

На завершення хочеться додати, що кожен працівник нашої лікарні заслуговує на визнання, дяку та Божу ласку, бо їхня праця схожа на щоденний звитяжний подвиг.

Дорогі колеги! Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.  Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям.. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,благополуччя і добра Вам та родинам! Великої Вам пошани за самовіддану працю, міцного здоров’я, матеріальних статків, взаємопорозуміння, поваги від вдячних пацієнтів.

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»