logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Інформація щодо обов'язкових медичних оглядів

Адміністрація КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» інформує тернополян, що медичний огляд учнів навчальних  закладів, які обслуговуються дільничними лікарями-педіатрами, проводиться у присутності батьків (або осіб які їх заміняють) у лікаря–педіатра дільничого  (поліклінічний відділ закладу) 1  раз в рік.

Під час проведення обов’язкових медичних оглядів дільничі  лікарі-педіатри оглядають  учнів  та проводять обстеження (за наявності показань) та  роблять  висновки про стан здоров’я.

Рішення про необхідність надання учням шкіл: підготовчої, спеціальної групи з фізкультури, а також звільнення від занять з фізкультури, терміном більше ніж 3 тижні, проводиться комісією ЛКК КНП «ТМДКЛ» за направленням дільничого лікаря-педіатра за підписом завідувача педіатричним відділенням після амбулаторного, стаціонарного лікування, та лікування у відділі реабілітації .

Засідання ЛКК проводиться у вівторок та п’ятницю з 10.00 до 12.00. починаючи з 01.06.2018 року.

Впровадження медичної електронної системи має передусім полегшити життя маленьким пацієнтам та їх батькам, оскільки вона передбачає запис на прийом до лікаря без багатогодинного очікування черг. 

Вже зараз не залишається сумнівів у тому, що електронізація системи охорони здоров’я, на яку вже давно перейшли інші держави, процес необхідний і невідворотній.

Частина людей ще не готова сприймати новації з електронним записом і виникають конфлікти. Пацієнти повинні зрозуміти, що ця система впроваджена якраз для зручності громадян. Тому просимо тернополян завчасно записуватись на прийом до лікарів. Це допоможе уникнути черг під кабінетами, зекономить ваш час і водночас забезпечить раціональне використання часу лікаря.

 При наявності невирішених питань чи проблем, що стосуються здоров’я Вашої дитини – Вам необхідно звернутись особисто чи зателефонувати до завідувача Вашого педіатричного відділення. 

 В разі, якщо виникають проблеми з електронною та «живою» чергами під кабінетом лікаря - Вам слід  звернутися до заступника директора з поліклінічної роботи Кучми В.Б., або міського педіатра Федорової О.О. (вул.Федьковича, 16, другий поверх, «адміністрація»)

 Ми гарантуємо, що питання, по яких Ви будете звертатись до нас, будуть вирішені професійно та в короткий термін, відповідно до вимог чинного законодавства.

  У КНП «ТМДКЛ» постійно проводиться робота зі зверненнями громадян з питань надання доступної та якісної медичної допомоги дітям м. Тернополя та знаходиться на контролі директора лікувального закладу Артимовича Андрія Івановича. Звернення громадян розглядаються невідкладно, по мірі поступлення та  аналізуються  на оперативних нарадах у керівника щотижнево.        

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»