logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

20 листопада — Міжнародний День педіатра

Щорічно, 20 листопада, дитячі лікарі святкують свій професійний день. У цей день лунають вітання усім  лікарям-педіатрам.

Для батьків головне, щоб їхня дитина росла здоровою. І саме педіатр з першої миті життя малюка починає за це дбати.  Робота дитячого лікаря полягає не тільки в лікуванні, а насамперед у допомозі батькам зберегти здоров'я малюка. З ним радяться, як правильно доглядати за дитиною та оберігати від усіляких захворювань. Від цих лікарів залежить дуже багато чого: щастя і гарне самопочуття дитини, благополуччя сімей, здоров’я нації.

Чому педіатр – це окрема спеціальність? Дитячий організм багато в чому схожий на дорослий. Дитина росте і розвивається, хворіє особливими дитячими хворобами. Перебіг захворювань (як специфічних дитячих, так і загальних) у дитини має відмінності.

Особлива увага приділяється малюкам – дітям до трьох років. У цьому віці багато недуг (навіть звичайна ГРВІ) можуть бути небезпечними, викликати важкі ускладнення.

Крім того, важливо стежити за тим, як розвивається дитячий організм, вчасно здійснювати профілактичні заходи, оберігати дитину від можливих проблем зі здоров’ям, інформувати батьків з питань дитячого здоров’я. Саме тому існує особлива галузь медицини – педіатрія.

Не можна не поважати працю лікарів, їх мужність і доброту, адже завдяки їм тримається і рухається вперед світ, триває життя.

У Всесвітній День педіатра вітаю всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зберігає та зміцнює здоров’я тих, хто важливий для нас найбільше – наших дітей. З Днем педіатра, і нехай всі ваші маленькі пацієнти одужують якнайшвидше.

Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та родинам! Великої Вам пошани за самовіддану працю та тяжку роботу, міцного здоров’я, матеріальних статків, поваги від вдячних пацієнтів.

Зі святом Вас дорогі колеги!

директор КНП "ТМДКЛ" Артимович А.І.

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»