logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Наша гордість

22.11.2018 р. в приміщенні Тернопільської міської бібліотеки для дорослих №4, що на бульварі Данила Галицького,  відбулось відкриття персональної мистецької виставки «І руки творять те, що серцю миле» лікаря-бактеріолога Ситник Олександри Миколаївни, яка працює в нашому закладі вже 28 років.

В доробку майстрині можна побачити роботи різнопланові, складні та насичені. Це вишиті сорочки, картини, серветки та доріжки, ляльки-мотанки.

Відкриваючи виставку, п.Олександра сказала: «Люблю щось робити руками – шити, в’язати, вишивати, малювати. Люблю вчитися нового. Люблю зустрічатись із цікавими людьми, творчими, небайдужими. Не лише з тими, хто сам творить, а й тими, хто вміє цінувати результати такої творчості.»

Майстерності навчалась в т.ч. у Школі борщівської народної сорочки, де освоїла нові техніки вишивання. Брала участь у проектах, виставках, пов’язаних з відродженням борщівської чорновишитої сорочки, першій Всеукраїнській вишивальній конференції «Верхоплут» (2017), мистецьких заходах, що проводяться мистецьким клубом «Берегиня».

Дивлячись на цю рукотворну красу, створену золотими руками жінки, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу та кропіткої праці.

У кожному вишитому елементі закладено тепло, затишок, душевність і любов. Ця розкіш, створена руками - безцінна, бо закладена в ній велика праця і любов до прекрасного.

Виставка продовжить свою роботу до 12.12.2018 року

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»