logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Нові автомобілі для міської дитячої лікарні

Триває реформа охорони здоров’я України.

Завдяки спільним зусиллям Тернопільської міської ради та Національної служби здоров’я України вдалося реалізувати проект – закупівля нових автомобілів Рено Логан для Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Купівля автомобілів відбулася через систему Прозоро. Вартість двох автомобілів становить 627 800 грн, за результатами відкритих торгів закладом зекономлено 7 200грн.

Автомобілі розраховані на міський цикл руху. Оснащені трициліндровими двигунами, європейської збірки (Румунія), включено пакет «погані дороги» (дорожній просвіт 18 см), підсилена підвіска, яка дешева в обслуговуванні, заводська антикорозійна обробка, металевий захист двигуна від заводу-виробника. Мають функцію антизанос, що значно покращує керованість у зимовий період.

Придбання даної техніки було вкрай необхідним і є на часі. Нею буде забезпечуватись взаємодія між поліклінічними відділеннями та стаціонаром лікарні: перевезення консультантів, медикаментів, їжі, аналізів та ін.

Тернопіль був завжди лідером в напрямку реформи охорони здоров’я.

Продовження співпраці між міською радою та Національною службою здоров’я України дасть можливість уже в цьому році забезпечити повністю безкоштовну медичну допомогу для дітей на всіх рівнях поліклініки м.Тернопіль за рахунок державних коштів і коштів місцевого бюджету.

За здоровими дітьми – міцне майбутнє України. 

 Завжди щасливої дороги нашим водіям і їхнім пацієнтам!

матеріал і світлини Лариси Філь

 

 

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»