logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Запрошує відділенні реабілітації та відновного лікування №1

Кожна мама мріє бачити дитину здоровою та щасливою. Кожен з батьків хоче, щоб лікування дитини було максимально безпечним, ефективним і в наших сьогоднішніх фінансових умовах - недорогим.

Саме цим критеріям відповідає лікування в нашому відділенні реабілітації та відновного лікування №1, де важлива роль належить немедикаментозним методам терапії, які є фізіологічними, зміцнюють імунну систему, не шкідливі та сприяють швидкому одужанню дітей.

 У відділенні реабілітації та відновного лікування має змогу оздоровлюватись все дитяче населення міста Тернополя. Лікуються діти з бронхо-легеневою патологією, захворюваннями шлунка і жовчовивідних шляхів, неврологічною, ортопедичною, ендокринною патологією.

Відділення оснащене досить хорошим фізіотерапевтичним комплексом, де проводять процедури електрофорезу, магнітотерапію, світлолікування, електросон, КВЧ-терапію, УВЧ-терапію, відпускаються інгаляції, а також ампліпульстерапію. Працюють три кабінети масажу. Добре оснащенні кабінети лікувальної фізкультури. З метою профілактики загострень хронічних захворювань 2-3 рази на рік проводимо протирецидивні курси лікування. У весняний період відмічаємо загострення у дітей з бронхіальною астмою, хронічними бронхітами, тонзилітами, алергічними ринітами, а також захворювань шлунково-кишкового тракту.

У відділенні працюють досвідчені лікарі і  кваліфіковані медсестри.

Зараз саме час звернутися до нас , щоб запобігти рецидивуючому, хронічному перебігу захворювання, оздоровити дітей в час весняного загострення хронічної патології.

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»