logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Від Святого Миколая...

Диво від святого Миколая, що допоможе повірити 13 - літньому Анатолію в своє одужання! 
Цінність бажань у дітей, які проходять курс лікування в гематологічному відділенні Тернопільської міської лікарні трішки відрізняються від бажань інших дітей!
"Стати здоровими і провести веселе дитинство з ровесниками"- ці слова є чи  не в  кожному з листів, які пишуть  Миколаю діти із гематологічного відділення. Не був винятком і цей рік.
Вже кілька років я забираю листи для Святого Миколая з цього відділення, які нам передає головний лікар Артимович Андрій Іванович.
Цього року ми отримали 6 листів від маленьких пацієнтів цього відділення! 
Помічниці  Миколая від ГО "Асоціація жінок України "Дія" взялися до роботи. 
5 листів одразу розібрали а от в 6 - му від 13-літнього Анатолія було особливе бажання! Він хотів електросамокат!
Ми почали шукати помічників, які допоможуть втілити в життя цю мрію, адже розуміли, що батькам не під силу в цій ситуації її здійснити, а хлопчику важливо вірити в диво, адже це додасть йому віри і в його власне  одужання - а це найважливіше!
Ми попросили інформаційної підтримки в каналу Тернопіль 1, щоб розповісти про мрію маленького пацієнта. Знайшовся помічник, який пообіцяв здійснити мрію хлопчика, але за 1 день до свята,   відмовився....Ми були в розпачі!
Та вкотре переконуємося, що дива існують: за 1 день до 19 грудня, знайшовся помічник Святого Миколая і диво таки відбулося!!!!
Голова Тернопільської обласної Ради Михайло Головко і його дружина Мар'яна Головко ,які виховують 4 синів, почувши цю драматичну історію, ні хвилини не вагалися і вирішили допомогти Толіку здійснити його мрію. 
Треба було бачити, як засяяли заплакані очі хлопчика, який вранці не побачив біля лікарняного ліжка електро-самоката і, як кожна дитина, розплакався від цього, а тут раптом в палату заїжджає омріяний подарунок! 
Для мене найбільше щастя, коли здійснюють бажання дітей! А особливо, бажання дітей, які мужньо зустрічають удари долі!
Як зазначив,  головний лікар Артимович Андрій Іванович, до них вперше у відділення завітав Голова Тернопільської обласної ради, та ще й з дружиною! І завітав, не як посадовець, а як батько! 
Дякую, Михайле і Мар'яно, за ваше велике добре серце! 
Божої ласки та якнайшвидшого одужання нашим маленьким друзям з гематологічного відділення Тернопільської міської лікарні.
Нехай мрії усіх наших дітей здійснюються!

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»