logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Шановні батьки!

 

Якщо у Вас виникло обґрунтоване бажання перевести дитину під нагляд іншого дільничного лікаря – Вам необхідно звернутись із письмовою заявою на ім’я  головного лікаря міської дитячої лікарні Артимовича А.І., попередньо отримавши письмову згоду лікаря-педіатра, який буде проводити нагляд за Вашою дитиною.

Заяву можна подати у педіатричному відділенні, де обслуговується Ваша дитина. 

 Якщо по відношенню до Вас мало місце порушення медичної етики та деонтології зі сторони медичних працівників дитячої лікарні –Вам необхідно звернутись особисто до завідувача Вашого педіатричного відділення.

 При наявності невирішених питань чи проблем, що стосуються здоров’я Вашої дитини– Вам необхідно звернутись особисто чи зателефонувати до завідувача Вашого педіатричного відділення. 

 В разі, якщо питання не вдається  вирішити по суті, з об’єктивних чи суб’єктивних причин  – Вам слід  звернутися до заступника головного лікаря з поліклінічної роботи Кучми В.Б.

 Ми гарантуємо, що питання, по яких Ви будете звертатись до нас, будуть вирішені професійно та в короткий термін, відповідно до вимог чинного законодавства!

  У Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні постійно проводиться робота зі зверненнями громадян з питань надання доступної та якісної медичної допомоги дітям м. Тернополя та знаходиться на контролі головного лікаря ТМДКЛ Артимовича Андрія Івановича. Звернення громадян розглядаються невідкладно, по мірі поступлення та  аналізуються  на оперативних нарадах у головного лікаря щотижнево.        

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»