logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

4-5 грудня у Львові відбувся тренінг

4-5 грудня у Львові відбувся тренінг (дводенний семінар) для співробітників підрозділів МОЗ по здійсненню закупівель лікарських засобів та медичного обладнання.

 Семінар організували:  UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за участю фахівців Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, МОЗ України та ДП Державний експертний центр МОЗ України.

Від нашого закладу на семінар делеговано секретаря тендерного комітету Філь Ларису Павлівну.

До відома всіх присутніх була доведена інформація, що з 01.01.2018року усі закупівлі лікарських засобів, що проводяться закладами МОЗ, які знаходяться на повному або частковому фінансуванні з місцевих та державного бюджетів, мають відбуватися відповідно до Національного переліку основних лікарських засобів (Постанова КМУ № 180).  

Мета тренінгу – покращити процес розробки та ведення тендерної документації згідно з Законом України «Про публічні закупівлі». Для цього було проведено навчання з членами тендерних комітетів структурних підрозділів МОЗУ, які залучені до роботи з публічними електронними закупівлями. Важливо, щоб співробітники усіх підрозділів, які залучені до роботи з публічними електронними закупівлями лікарських засобів та медичних виробів, мали необхідні знання і могли кваліфіковано здійснювати процедури публічних закупівель відповідно до вимог законодавства.

на фото представники тендерних комітетів лікувальних закладів Тернопільськоїх області, заступник начальника відділу навчання ДП "Прозорро", консультант з питань закупівель, член тендерного комітету ДП "Прозорро", член комісії з розгляду звернень на можливі порушення при здійсненні допорогових закупівель Transparency International Україна - Денис Левченко та радник в.о. Міністра охорони здоров’я з питань реформування закупівель лікарських засобів та медичних виробів - Тетяна Коба

 
 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»