logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Чи можна купати дитину при температурі?

Серед батьків дуже популярне питання: чи можна купати дитину при температурі? Від купання в період підвищеної температури тіла варто відмовитися.

Лікарі не рекомендують робити це і дорослим, для того, щоб уникнути провокаційних процесів. Якщо температура менше 37, то швидко викупати дитину під душем можна, якщо ж температура вище 37, то купання -  неприпустимий процес. При підвищеній температурі педіатри радять протирати тіло малюка вологим рушником або серветками. Справа в тому, що дитина, так чи інакше, рухається, пітніє, а в період хвороби потовиділення посилюється, тому очищення шкірного покриву просто необхідне. Крім того, за твердженням фахівців, шкідливі мікроорганізми можуть виходити через пори на шкірі, тому варто їх видаляти, використовуючи спиртові серветки або рушник, змочений в мильному розчині.

Варто тільки пам’ятати, що температура рушника або серветки повинні бути вище кімнатної, так як при контакті з шкірою, хворий може відчути дискомфорт. Ігнорувати водні процедури зовсім не можна, але і частіше, ніж раз в три дні купатися не можна, тим більше, якщо температура не спадає. І все ж, у будь-якому стані варто пам’ятати: чистота – запорука здоров’я.

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»