logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Період після хвороби.

Навіть банальна застуда послаблює організм, не кажучи вже про більш серйозні захворювання. Тому період після хвороби дуже важливий. Тільки чомусь про це всі забувають. А результат такої забудькуватості – 2-3 лікарняних листка в осінньо-зимовий період.

Хвороба, що відступила  не означає, що дитина повністю здорова. Організм ще не відновився і не може повноцінно протидіяти вірусам. І ваше завдання – підтримати його до повного відновлення.

Свіже повітря і одяг у період після хвороби

Після хвороби необхідне свіже повітря. Прогулянки швидко відновлять сили, якщо робити все правильно.

Виходьте на вулицю тільки в першій половині дня. Причому намагайтеся вибирати місця подалі від протягів і міських вулиць. Ідеально було б сходити в ліс або парк, якщо такі є.

Одягаючи дитину на прогулянку, не перестарайтеся: не потрібно закутувати його як капусту. Легкий одяг з «дихаючою» бавовною принесе набагато більше користі. Просто його потрібно частіше міняти. А в іншому, дивіться по погоді.

Правильне харчування у відновний період

Напевно ви чули про користь риб’ячого жиру. Зараз саме час згадати про нього. Кілька крапель препарату додані в рослинну олію, якою заправляєте салати, допоможуть додатково вітамінізувати меню.

В період після бронхіту або ГРВІ з мокрим кашлем бажано прибрати з раціону свіжий хліб, молоко і здобу. Оскільки вони мають слизоутворюючі властивості.

Дітей старших півторарічного віку не варто обмежувати в коров’ячому незбираному молоці.

Відновлюємо шлунково-кишковий тракт

Під час хвороби він зазнавав великих навантажень і вимагає підвищеної уваги. У всякому разі, якщо хвороба була серйозною. Педіатр призначить препарати, що відновлюють мікрофлору травного тракту. Зазвичай курс становить 10 днів.

Зміцнюємо імунітет

Сучасна медицина може запропонувати чимало препаратів, що зміцнюють імунітет після хвороби. Більшість з них виготовляється на основі ехінацеї. Приймаються близько 10 днів.

Також можна пити відвари ромашки, звіробою або купити спеціальні дитячі чаї, які володіють бактерицидними властивостями.

Позитивні емоції

Гарний настрій у період одужання не менш важливий, ніж всі інші пункти. Адже він підвищує захисні сили організму. Так що відверніться від телевізора або комп’ютера і приділіть максимум уваги своєму малюкові. Зараз це просто необхідно.

/джерело: мережа інтернет/

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»