logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Черги в поліклініках та недостатність фінансування

 Тема нестачі коштів в медичній галузі вже стала притчею. Ми всі це чуємо, але вже перестаємо сприймати, бо здається коли довго і голосно про щось говорити, то воно якось має вирішитися.

Недостача фінансування вирішується збільшенням фінансування: або через дотації, або коли більше заробляє заклад. Якщо не можна заробляти - єдиний шлях - благодійні внески. Два лікувальних заклади в Тернополі вже перетворено на комунальні неприбуткові підприємства і це правильний шлях однієї з ланок реформи охорони здоров"я. Звичайно, що коли коштів не вистачає, то пріоритетно є в першу чергу їх виділити на ліки, далі - обладнання і т.д..

Про нестачу коштів в медицині знає кожен депутат Тернопільської міської ради і по мірі можливостей, пропорційно між всіма лікарнями ми додаткові кошти розподіляємо. Побачимо на що буде направлено пріоритет в серпні при розподілі перевиконання бюджету (як завжди обов"язково буду на бюджетній комісії).

Щодо черг в поліклініках - міською радою реалізовується проект електронного запису пацієнтів. У Тернопільській міській дитячій лікарні він на стадії завершення торгів через систему ProZorro. Далі будемо це впроваджувати почергово, починаючи з центральної поліклініки на вулиці Федьковича.

Хочу наголосити, що Тернопіль є піонером по даному напрямку серед усіх міст України і це підтвердили на конференції UNICEF в червні 2017 року. Багато хорошого є і у нашому місті, і у наших лікарнях.

Більше зусиль потрібно направляти на допомогу у вирішенні проблем, а не тільки на їх критику. Навіть моральна підтримка людей дає багато сил при вирішенні проблем. Будьмо добріші один до одного і тоді долати перешкоди буде легше. Тримаймося, бо ми того варті!

Головний лікар ТМДКЛ Артимович А.І.


Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту miskdut@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»