logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 24.02.2020 по 28.02.2020

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

 

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

24.02.2020

Вівторок

25.02.2020

Середа

26.02.2020

Четвер

27.02.2020

П’ятниця

28.02.2020

Ортопед

IIІ

28

Кватира О.М.

 

 

 

 

 

IIІ

28

Дзюбановська Н.М

08.10-11.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

08.10-11.00

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

14.00-15.40

лкк

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

IV

405

Яцух А.Б.

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

Ендокринолог

II

 

Слободян Н.В.

08.05-14.30

ЛКК

08.05-14.30

13.30-19.50

08.05-14.30

II

 

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.05-14.30

13.30-19.50

08.05-14.30

13.30-19.50

Пульмонолог

ІІ корпус

 

Івахів-Тендюк О.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

Імунолог

ІІ корпус

 

Черняк Т.Р.

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

Дерматолог

II

 

Шутурма В.Ф.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

II

 

Кочан О.П.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

ФГ ОГК

III

305

 

11.30-14.00

17.00-19.45

11.30-14.00

17.00-19.45

11.30-14.00

17.00-19.45

11.30-14.00

17.00-19.45

11.30-14.00

17.00-19.45

Рентген

III

302

 

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

Рентгенолог

III

302

Герасимчук В.В.

Курси

-

03.02.2020

-

21.02.2020

III

302

Макарук К.В.

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

Логопед

II

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

Логопед

II

 

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

I

 

Новосад О.Г.

12.00-16.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00

10.00-14.00

Психіатр

II

25

Сотник О.І.

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

II

24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-17.30

II

24

Мурза Л.Л.

курси

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

Психотерапевт

II

24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-17.30

Гематолог

 

 

Орел О.С

 

 

 

 

 

ЕФГДС

 

 

Бутницький Ю.І

 

 

 

 

 

ЛОР

V

508

Гомза І.М.

13.50-15-20

13.50-15-20

13.50-15-20

13.50-15-20

13.50-15-20

V

509

Хабаров А.В

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

д/інвал.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

V

509

Котик Т.Г.

відпустка

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

V

509

Гринюк О.Б.

п/о

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

V

501

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

Т

V

501

Ласкова Г.П

декрет

на

від

пуст

ка

V

501

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

Уролог

V

504

Мних Б.М.

8.10-14.30

13.30-19.50

8.10-14.30

13.30-19.50

8.10-14.30

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

кур

си

до

13.03

2020 р.

V

504

Батракова Ю.О.

13.30-19.50

8.10-14.30

8.10-11.00

стаціонар

відпустка

відпустка

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М.

8.00-11.00

п/о

8.00-11.00

п/о

8.00-11.00

V

503

Крекотень Т.І.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

8.10-14.30

д/с 27

13.30-19.50

V

503

Беньковська Т.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

б/збер

п/о

11.20-14.30

8.10-14.30

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

стаціонар

14.00-18.00

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

V

502

Ковалькевич Г.Д.

п/о

14.00-17.00

11.00-14.00

стаціонар

д/інвал.

V

502

Малиновська Н.Є.

--------

--------

8.00-12.00

--------

п/о

V

502

Томчук Л.М.

8.10-14.30

13.30-19.50

8.10-14.30

13.30-19.50

8.10-14.30

V

502

Кобрин О.М.

14.00-17.00

08.00-11.00

п/о

д/інвал.

11.00-14.00

Кардіолог

V

507

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

V

507

Дейнега Н.І.

8.10-14.30

8.10-14.30

8.10-14.30

8.10-14.30

8.10-14.30

Гастроентеролог

V

505

 

 

 

 

 

 

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

щорічна

від

пустка

до 28.02.

2020 р.

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

8.30-15.30

8.30-15.30

13.00-19.30

V

511

Остапчук Т.А.

8.30-15.30

8.30-15.30

13.00-19.30

13.00-19.30

8.30-15.30

V

511

ЕКГ

8.30-19.30

8.30-19.30

8.30-19.30

8.30-19.30

8.30-19.30

V

511

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

8.30-15.30

8.30-15.30

8.30-15.30

12.30-19.30

8.30-15.30

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Непріла О.С.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кульчицька Н.Б.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кузів Г.В.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Інфекціоніст

I

108

Івахів О.О.

8.00-11.00

12.00-15.00

8.00-11.00

12.00-15.00

8.00-11.00

I

108

Гомза Т.Т.

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»