logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 03.08.2020 по 07.08.2020

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

03.08.2020

Вівторок

04.08.2020

Середа

05.08.2020

Четвер

06.08.2020

П’ятниця

07.08.2020

Ортопед

IIІ

28

Кватира О.М.

ві

д

пу

стка

по 07.08.20

IIІ

28

Дзюбановська Н.М

14.00-17.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

08.10-11.00

IIІ

28

Бабаян Р.А.

Ві

д

пу

стка

по 14.08.20

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

14.00-15.40

лкк

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

IV

405

Яцух А.Б.

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

Ендокринолог

ІІ корпус

 

Слободян Н.В.

ві

д

пу

стка

по 21.08.20

ІІ корпус

 

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Пульмонолог

ІІ корпус

 

Івахів-Тендюк О.М.

ві

д

пу

стка

по 12.08.20

Імунолог

ІІ корпус

 

Черняк Т.Р.

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

Дерматолог

ІІ корпус

 

Шутурма В.Ф.

ві

д

пу

стка

по 28.08.20

ІІ корпус

 

Кочан О.П.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

11.30-14.00

11.30-14.00

11.30-14.00

11.30-14.00

11.30-14.00

III

305

Дахим І.І.

ві

д

пу

ст

ка

Лікарі рентгенологи

III

302

Герасимчук В.В

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

III

302

Макарук К.В.

ві

д

пу

ст

ка

Рентгенографія

III

 

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

III

 

Дахим І.І.

ві

д

пу

ст

ка

Логопед

ІІ корпус

 

Мочула Н.Р.

ві

д

пу

стка

по 28.08.20

ІІ корпус

 

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

ІІ корпус

 

Новосад О.Г.

ві

д

пу

стка

по 14.08.20

Психіатр

ІІ корпус

25

Жара Н.Т.

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

14.00-20.00

08.00-14.00

ІІ корпус

24

Мурза Л.Л.

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

08.00-14.00

14.00-20.00

ЛОР

V

508

Гомза І.М.

Від

пуст

ка

по

07.08.20

V

509

Хабаров А.В

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

V

509

Котик Т.Г.

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

V

509

Ласкова Г.П

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

V

501

Гринюк О.Б.

п/о

08.10-11.00

п/о

08.10-11.00

08.10-11.00

V

501

Бондаренко Р.Л.

Щорічна

від

пустка

з 03.08.20

по 16.08.20

V

501

Качор М.С.

Дек

рет

на

від

пустка

Уролог

V

504

Мних Б.М.

Щорічна

від

пустка

з 03.08.20

по 21.08.20

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

08.10-14.30

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-14.30

V

504

Батракова Ю.О.

08.10-14.30

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-14.30

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М.

п/о

08.10-11.00

п/о

08.10-11.00

п/о

V

503

Крекотень Т.І.

Щорічна

від

пустка

з 03.08.20

по 21.08.20

V

503

Беньковська Т.

08.10-14.30

13.00-19.30

13.00-19.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

V

503

Гулима І.Є.

Від

пуст

ка

по

15.08.20

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

Щорічна

від

пустка

з 03.08.20

по 21.08.20

V

502

Ковалькевич Г.Д.

Роз

ра

ху

ва

лась

V

502

Малиновська Н.Є.

Від

пуст

ка

по

07.08.20

V

502

Томчук Л.М.

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

V

502

Кобрин О.М.

Відпустка б/збер

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

п/о

Кардіолог

V

507

Біла О.Б.

Дек

рет

на

від

пустка

V

507

Дейнега Н.І.

Щорічна

від

пустка

по

21.08.20

Гастроентеролог

V

505

Глинчак Л. В.

Щорічна

від

пустка

з 03.08.20

по 01.09.20

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

Дек

рет

на

від

пустка

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

08.30-15.30

13.00-19.30

08.30-15.30

13.00-19.30

V

511

Остапчук Т.А.

Щорічна

від

пустка

по

03.09.20

V

511

ЕКГ

13.00-19.30

08.30-15.30

13.00-19.30

08.30-15.30

13.00-19.30

V

511

ЕХО

14.30-17.00

12.00-14.30

14.30-17.00

12.00-14.30

14.30-17.00

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Непріла О.С.

Щорічна

від

пустка

по

03.09.20

V

506

Кульчицька Н.Б.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кузів Г.В.

Щорічна

від

пустка

по

03.09.20

V

506

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Інфекціоніст

ІІ корпус

108

Івахів О.О.

08.00-14.00

12.00-16.00

08.00-14.00

12.00-16.00

08.00-14.00

ІІ корпус

108

Гомза Т.Т.

Від

пуст

ка

по

09.08.20

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»