logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 16.09.2019 по 20.09.2019

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини

 

      П. І. Б.

 понеділок

 вівторок

  середа

  четвер

п’ятниця

Зав. відділен.

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

 

ЛОР

 

 

 

 

509,  501

 

Хабаров А.В.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

Котик Т.Г.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

Ласкова Г.П.

декрет

на

від

пуст

ка

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

 

ортопед

28

Кватира О.М.

08.10-11.00

08.10-11.00

08.10-11.00

14.00-17.00

п/о

Дзюбановська Н.М

щорічна

від

пустка

п/о

08.10-11.00

 

хірург

405

Дивоняк М.Д.

кур

си

до

04.10.

2019 р.

Яцух  А.Б.

п/о

11.20-14.30

         п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

 

уролог, 504

Мних Б.М.  

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

гінеколог,504

Лопатка А.М.

щоріч

на

від

пуст

ка

 

 

офтальмолог

503

Господарська  Л.М

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

Крекотень  Т.І.

13.30-19.50

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

д/с № 27

Беньковська Т.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

13.30-19.50

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

Гулима І.Є.

-------

-------

стаціонар

14.00-18.00

-------

 

 

невролог

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

д/інвал.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Ковалькевич Г.Д.

кур

си

до

04.10.

2019 р.

Малиновська Н.Є.

08.00-12.00

-------

п/о

-------

-------

Томчук Л.М.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

д/інвал.

Кобрин О.М.

11.00-14.00

08.00-11.00

08.00-11.00

стаціонар

д/інвал.

 

ендокринолог

ІІ поверх

Слободян Н.В.

п/о

11.20-14.30

ЛКК

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Хома Н.З.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

 

кардіолог,507

Дейнега Н.І.

лікар

ня

ний

лис

ток

 

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

 

 

      П. І. Б.

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

гастроентеролог

        505

Процишин К.Д.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

алерголог, 505

Рогатинська Р.В.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

  дерматолог

         25

Шутурма В.Ф.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Кочан О.П.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

ФГ  ОГК

ІІІ п., 305 каб.

Мисаківська Н.Г.

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

Дахим І.І. 

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

 

рентгенолог

ІІІ п., 302 каб.

Герасимчук В.В. 

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Макарук К.В. 

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

09.00-15.00

09.00-15.00

 

рентген-

лаборант, ІІІ п  

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

Дахим І.І. 

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

 

кабінет

функціональ-

ної

діагностики

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

Остапчук Т.А.

08.10-15.30

08.10-15.30

12.30-19.50

12.30-19.50

08.10-15.30

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

Спірографія

-------

-------

-------

-------

-------

 .

    УЗД, 510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

  

 плеоптичний

      кабінет

         506

Теслюк Л.З.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Кузів Г.В.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Дацишин І.І.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

 

логопед

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

Циганюк Л.Я.

щорічна

від

пустка

14.00-17.30

09.00-12.30

 

психіатр

24, 25

Сотник О.І.

лікар

ня

ний

лис

ток

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

Мурза Л.Л.

13.30-18.00

09.00-13.30

13.30-18.00

13.30-18.00

09.00-13.30

психолог,  24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»