logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 16.12.2019 по 20.12.2019

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини

 

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

16.12

Вівторок

17.12

Середа

18.12

Четвер

19.12

П’ятниця

20.12

Зав. відділен.

V

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

ЛОР

V

509

Хабаров А.В.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

V

501

Котик Т.Г.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

V

501

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

V

501

Ласкова Г.П.

декрет

на

від

пуст

ка

V

501

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

Ортопед

II

28

Кватира О.М.

п/о

14.00-17.00

п/о

14.00-17.00

п/о

II

28

Дзюбановська Н.М

08.10-11.00

п/о

14.00-17.00

п/о

08.10-11.00

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

IV

405

Яцух А.Б.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

Уролог

V

504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-11.00

стаціонар

08.10-14.30

13.30-19.50

V

504

Батракова Ю.О.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М

08.00-11.00

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

п/о

V

503

Крекотень Т.І.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

Офтальмолог

V

503

Беньковська Т.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

13.30-19.50

д/с №27

08.10-14.30

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

стаціонар

14.00-18.00

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

д/інвал.

щорічна

відпустка

до 31.12.

2019 р.

V

502

Ковалькевич Г.Д.

щорічна

від

пустка

до 31.12.

2019 р.

V

502

Малиновська Н.Є.

-------

-------

-------

стаціонар

п/о

V

502

Томчук Л.М.

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

д/інвал.

V

502

Кобрин О.М.

08.00-11.00

п/о

п/о

08.00-11.00

11.00-14.00

Ендокринолог

II

 

Слободян Н.В.

п/о

11.20-14.30

ЛКК

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

II

 

Хома Н.З.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

Кардіолог

V

507

Дейнега Н.І.

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

V

507

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

Інфекціоніст

I

108

Івахів О.О.

08.00-11.00

12.00-15.00

08.00-11.00

12.00-15.00

08.00-11.00

I

108

Гомза Т.Т.

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

Гастроентеролог

V

505

Процишин К.Д.

08.10-12.50

14.00-18.50

08.10-12.50

08.10-12.50

14.00-18.50

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

щорічна

від

пустка

до 25.12.

2019 р.

Пульмонолог

V

512

Івахів-Тендюк О.М.

щорічна

від

пустка

до 12.01.

2020 р.

Імунолог

II

 

Черняк Т.Р.

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

Дерматолог

II

 

Шутурма В.Ф.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

II

 

Кочан О.П.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

-----

08.00-11.00

-----

08.00-11.00

III

305

Дахим І.І.

-----

08.00-11.00

-----

08.00-11.00

-----

Рентгенолог

III

302

Герасимчук В.В.

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

III

302

Макарук К.В.

щорічна

від

пустка

до 31.12.

2019 р.

Рентген-лаборант

III

 

Мисаківська Н.Г.

11.30-14.00

14.00-20.00

11.30-14.00

14.00-20.00

11.30-14.00

III

 

Дахим І.І.

14.00-20.00

11.30-14.00

14.00-20.00

11.30-14.00

14.00-20.00

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

V

511

Остапчук Т.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

V

511

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

V

511

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

V

511

Спірографія

-------

-------

-------

-------

-------

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Непріла О.С.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кульчицька Н.Б.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кузів Г.В.

щорічна

від

пустка

до 31.12.

2019 р.

V

506

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Логопед

II

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

щорічна

відпустка

до 31.12.

II

 

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

I

 

Новосад О.Г.

10.00-14.00

10.00-14.00

10.00-14.00

10.00-14.00

10.00-14.00

Психіатр

II

25

Сотник О.І.

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

II

24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.30

II

24

Мурза Л.Л.

13.30-18.00

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

Психотерапевт

II

24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.30

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»