logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 20.09.2021 по 24.09.2021

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

  Поверх Кабінет ЛІКАР Понеділок
20.09.2021
Вівторок
21.09.2021
Середа
22.09.2021
Четвер
23.09.2021
П’ятниця
24.09.2021
Ортопед IIІ 28 Кватира О.М. 08.10-11.00 14.00-17.00 11.00-14.00 14.00-17.00 08.10-11.00
IIІ 28 Дзюбановська Н.М. щорічна від пустка до 29.09.21 р.
IIІ 28 Кошак Д.О. 08.10-14.30 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 08.10-14.30
Хірург IV 405 Дивоняк М.Д. 14.00-15.40 лкк
14.00-15.40
14.00-15.40 14.00-15.40 14.00-15.40
IV 405 Яцух А.Б. п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
Ендокринолог ІІ корпус 52 Слободян Н.В. щоріч на від пус тка
ІІ корпус 52 Хома Н.З. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
Імунолог ІІ корпус   Черняк Т.Р. 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00
Дерматолог ІІ корпус 53 Шутурма В.Ф. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
ІІ корпус 53 Кочан О.П. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
Флюрографія III 305 Флюрографія 11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
Рентгенографія III 302 Рентгенографія 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00
Логопед ІІ корпус 54 Николишин Н.Р. відпустка 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30
ІІ корпус 54 Циганюк Л.Я. 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30
Психолог ІІ корпус   Новосад О.Г. лікар ня ний лис ток
Психіатр ІІ корпус 25 Смакоуз Н.З. 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 14.00-20.00 08.00-14.00
ІІ корпус 24 Мурза Л.Л. 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-20.00
ЛОР V 508 Гомза І.М. 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20
V 509 Хабаров А.В. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
відпустка без збер. з/п п/о
11.20-14.00
14.00-19.50
V 509 Котик Т.Г. п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
V 509 Ласкова Г.П. щорічна від пустка до 02.10.21 р.
V 501 Бондаренко Р.Л. вій сь ко ма т
Уролог V 504 Мних Б.М. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
Гінеколог V 504 Лопатка А.М. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
V 504 Будій Ю.О. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
Офтальмолог V 503 Господарська Л.М 11.00-14.00 п/о п/о п/о 11.00-14.00
V 503 Крекотень Т.І. відпустка б/збереж курси до 06.10.21 р.
V 503 Беньковська Т.І. п/о 14.00-17.00 14.00-17.00 11.00-14.00 відпустка б/збереж
V 503 Гулима І.Є. ------- ------- 14.00-18.00 14.00-18.00 -------
Невролог V 502 Коршовська М.Г. п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 14.00-19.50
V 502 Томчук Л.М. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 08.10-14.00 п/о
11.20-14.00
V 502 Кобрин О.М. 08.10-14.00 відпустка 08.10-14.00 п/о
11.20-14.00
08.10-14.00
Кардіолог V 507 Лекан Р. Й. 18.10-19.50 18.10-19.50 18.10-19.50 18.10-19.50 18.10-19.50
V 507 Пілярчук М.В. 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00
Гастроентеролог V 505 Глинчак Л.В. 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00
Кабінет функціональної діагностики V 511 ЕКГ 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30
V 511 ЕХО 12.00-14.30 12.00-14.30 14.30-17.00 14.30-17.00 12.00-14.30
УЗД V 510 Ландяк Е.А. 08.30-15.30 08.30-15.30 12.30-19.30 08.30-15.30 08.30-15.30
Плеоптичний кабінет V 506 Теслюк Л.З. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Непріла О.С. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Кульчицька Н.Б. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
V 506 Кузів Г.В. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
V 506 Дацишин І.І. щоріч на відпустка до 28-09-2021
Інфекціоніст ІІ корпус 108 Івахів О.О. 08.00-14.00 12.00-16.00 08.00-14.00 12.00-16.00 08.00-14.00
ІІ корпус 108 Гомза Т.Т. 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»