logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 21.09.2020 по 25.09.2020

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

 

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

21.09.2020

Вівторок

22.09.2020

Середа

23.09.2020

Четвер

24.09.2020

П’ятниця

25.09.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ортопед

IIІ

28

Кватира О.М.

11.00-14.00

14.00-17.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

IIІ

28

Дзюбановська Н.М

08.10-11.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

11.00-14.00

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

Від

пуст

ка

по

30.09.20

IV

405

Яцух А.Б.

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

Ендокринолог

ІІ корпус

52

Слободян Н.В.

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

ІІ корпус

52

Хома Н.З.

к

у

р

с

и

Пульмонолог

ІІ корпус

 

Івахів-Тендюк О.М.

14.00-19.50

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

Імунолог

ІІ корпус

 

Черняк Т.Р.

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

Дерматолог

ІІ корпус

53

Шутурма В.Ф.

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

ІІ корпус

53

Кочан О.П.

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

17.00-20.00

11.30-14.00

17.00-20.00

11.30-14.00

17.00-20.00

III

305

Дахим І.І.

11.30-14.00

17.00-20.00

11.30-14.00

17.00-20.00

11.30-14.00

Лікарі рентгенологи

III

302

Герасимчук В.В

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

III

302

Макарук К.В.

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

Рентгенографія

III

 

Мисаківська Н.Г.

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

III

 

Дахим І.І.

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

Логопед

ІІ корпус

54

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

ІІ корпус

54

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

ІІ корпус

 

Новосад О.Г.

12.00-16.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00

08.00-12.00

Психіатр

ІІ корпус

25

Жара Н.Т.

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

14.00-20.00

08.00-14.00

ІІ корпус

24

Мурза Л.Л.

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

08.00-14.00

14.00-20.00

ЛОР

V

508

Гомза І.М.

08.30-13.45

08.30-13.45

08.30-13.45

08.30-13.45

лкк

12.30-13.45

V

509

Хабаров А.В

14.00-19.50

п/о

11.20-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

V

509

Котик Т.Г.

Від

пуст

ка

по

27.09.20

V

509

Ласкова Г.П

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

V

501

Гринюк О.Б.

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

д/інвал.

V

501

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

V

501

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

Уролог

V

504

Мних Б.М.

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

V

504

Батракова Ю.О.

щорічна

від

пустка

по

02.10.20

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М.

б/збер.

п/о

08.00-11.00

08.00-11.00

д/інвал.

V

503

Крекотень Т.І.

14.00-19.50

08.10-14.00

д/інвал.

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

14.00-19.50

V

503

Беньковська Т.

л/непрац

л/непрац

14.00-19.50

д/с № 27

08.10-14.00

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

14.00-18.00

14.00-18.00

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

14.00-19.50

V

502

Томчук Л.М.

14.00-19.50

п/о

11.20-14.00

14.00-19.50

п/о

11.20-14.00

08.10-14.00

V

502

Кобрин О.М.

08.00-11.00

08.00-11.00

д/інвал.

08.00-11.00

д/інвал.

Кардіолог

V

507

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

V

507

Дейнега Н.І.

Лис

ток

непрац.

по

30.09.20

Гастроентеролог

V

505

Глинчак Л. В.

кур

си

по

03.11.

2020 р.

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

декрет

на

від

пуст

ка

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

V

511

Остапчук Т.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

Кабінет функціональної діагностики

V

511

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

V

511

ЕХО

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

щорічна

від

пустка

по

29.09.20

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кузів Г.В.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Дацишин І.І.

що

річна

від

пуст

ка

Інфекціоніст

ІІ корпус

108

Івахів О.О.

08.00-14.00

12.00-16.00

08.00-14.00

12.00-16.00

08.00-14.00

ІІ корпус

108

Гомза Т.Т.

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»