logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 30.09.2019 по 04.10.2019

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

30.09

Вівторок

01.10

Середа

02.10

Четвер

03.10

П’ятниця

04.10

Зав. відділен.

V

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

ЛОР

V

509

Хабаров А.В.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

V

501

Котик Т.Г.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

д/інвал.

V

501

Бондаренко Р.Л.

військ.

війсь

ко

ма

т

V

501

Ласкова Г.П.

декрет

декретна

від

пуст

ка

V

501

Качор М.С.

декрет

декретна

від

пуст

ка

Ортопед

II

28

Кватира О.М.

08.10-11.00

14.00-17.00

п/о

14.00-17.00

п/о

II

28

Дзюбановська Н.М

п/о

п/о

14.00-17.00

п/о

08.10-11.00

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

курси

курси

до

04.10.

2019 р.

IV

405

Яцух  А.Б.

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

Уролог

V

504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

щ/від.

08.10-14.30

08.10-11.00

стаціонар

08.10-14.30

13.30-19.50

Офтальмолог

V

503

Господарська  Л.М

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

V

503

Крекотень  Т.І.

щ/від.

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

13.30-19.50

V

503

Беньковська Т.

п/о

11.20-14.30

конфер.

13.30-19.50

д/с № 27

п/о

11.20-14.30

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

стаціонар

14.00-18.00

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

V

502

Ковалькевич Г.Д.

курси

ку

р

си

д/інвал.

V

502

Малиновська Н.Є.

-------

п/о

-------

стаціонар

-------

V

502

Томчук Л.М.

08.10-14.30

ку

р

си

д/інвал.

V

502

Кобрин О.М.

п/о

08.00-11.00

п/о

п/о

11.00-14.00

Ендокринолог

II

 

Слободян Н.В.

п/о

11.20-14.30

ЛКК

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

II

 

Хома Н.З.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

Кардіолог

V

507

Дейнега Н.І.

л/листок

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

V

507

Біла О.Б.

декрет

декретна

від

пуст

ка

Гастроентеролог

V

505

Процишин К.Д.

13.30-19.50

курси

до

27.11.

2019 р.

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Дерматолог

II

 

Шутурма В.Ф.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

II

 

Кочан О.П.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

III

305

Дахим І.І.

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

Рентгенолог

III

302

Герасимчук В.В.

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

III

302

Макарук К.В.

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

09.00-15.00

09.00-15.00

Рентген-лаборант

III

 

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

III

 

Дахим І.І.

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

V

511

Остапчук Т.А.

08.10-15.30

08.10-15.30

12.30-19.50

12.30-19.50

08.10-15.30

V

511

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

V

511

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

V

511

Спірографія

-------

-------

-------

-------

-------

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кузів Г.В.

12.18-20.00

лікарня

ний

лис

ток

V

506

Дацишин І.І.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Логопед

II

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

II

 

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психіатр

II

25

Сотник О.І.

л/листок

лікарня

ний

лис

ток

II

24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.00

II

24

Мурза Л.Л.

13.30-18.00

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

Психолог

II

24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»