logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 18.10.2021 по 22.10.2021

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

  Поверх Кабінет ЛІКАР Понеділок
18.10.2021
Вівторок
19.10.2021
Середа
20.10.2021
Четвер
21.10.2021
П’ятниця
22.10.2021
Ортопед IIІ 28 Кватира О.М. 11.00-14.00 17.10-19.50 08.10-11.00 14.10-17.00 11.00-14.00
IIІ 28 Дзюбановська Н.М. 08.10-11.00 14.10-17.00 11.00-14.00 17.10-19.50 08.10-11.00
IIІ 28 Демків В.М 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
IIІ 28 Пригара І.М. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
IIІ 28 Кошак Д.О. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
Хірург IV 405 Дивоняк М.Д. 14.00-15.40 лкк
14.00-15.40
14.00-15.40 14.00-15.40 14.00-15.40
IV 405 Яцух А.Б. п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
Ендокринолог ІІ корпус 52 Слободян Н.В. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
ІІ корпус 52 Хома Н.З. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
Імунолог ІІ корпус   Черняк Т.Р. 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00
Дерматолог ІІ корпус 53 Шутурма В.Ф. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
ІІ корпус 53 Кочан О.П. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
Флюрографія III 305 - 11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
11.30-13.50
17.00-19.50
Рентгенографія III 302 - 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00
Логопед ІІ корпус 54 Николишин Н.Р. 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30
ІІ корпус 54 Циганюк Л.Я. 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30
Психолог ІІ корпус   Новосад О.Г. 12.00-16.00 10.00-14.00 12.00-16.00 10.00-14.00 08.00-12.00
Психіатр ІІ корпус 25 Смакоуз Н.З. 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 14.00-20.00 08.00-14.00
ІІ корпус 24 Мурза Л.Л. 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-20.00
ЛОР V 508 Гомза І.М. щорічна відпустка 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20
V 509 Хабаров А.В. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50
V 509 Котик Т.Г. щорічна від пустка до 44491
V 509 Ласкова Г.П. п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
V 501 Бондаренко Р.Л. вій сь ко ма т
Уролог V 504 Мних Б.М. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
Гінеколог V 504 Лопатка А.М. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
V 504 Будій Ю.О. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
Офтальмолог V 503 Господарська Л.М 11.00-14.00 п/о п/о 08.00-11.00 11.00-14.00
V 503 Крекотень Т.І. 14.00-19.50 08.10-14.00 08.10-14.00 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50
V 503 Беньковська Т.І. п/о 14.00-17.00 14.00-17.00 11.00-14.00 п/о
V 503 Гулима І.Є. ------- ------- 14.00-18.00 14.00-18.00 -----
Невролог V 502 Коршовська М.Г. п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
V 502 Томчук Л.М. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 08.10-14.00 п/о
11.20-14.00
V 502 Кобрин О.М. 08.10-14.00 08.10-14.00 п/о
11.20-14.00
п/о
11.20-14.00
08.10-14.00
Кардіолог V 507 Лекан Р. Й. 18.10-19.50 18.10-19.50 18.10-19.50 18.10-19.50 18.10-19.50
V 507 Пілярчук М.В. 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00
Гастроентеролог V 505 Глинчак Л.В. 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00
Кабінет функціональної діагностики V 511 ЕКГ 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30
V 511 ЕХО 12.00-14.30 12.00-14.30 14.30-17.00 14.30-17.00 12.00-14.30
УЗД V 510 Ландяк Е.А. 08.30-15.30 08.30-15.30 12.30-19.30 08.30-15.30 08.30-15.30
Плеоптичний кабінет V 506 Теслюк Л.З. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Непріла О.С. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Кульчицька Н.Б. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
V 506 Кузів Г.В. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
V 506 Дацишин І.І. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
Інфекціоніст ІІ корпус 108 Івахів О.О. 08.00-14.00 12.00-16.00 08.00-14.00 12.00-16.00 08.00-14.00
ІІ корпус 108 Гомза Т.Т. від пу с тка відпустка без збер.з/п

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»