logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 19.10.2020 по 23.10.2020

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

 

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

19.10.2020

Вівторок

20.10.2020

Середа

21.10.2020

Четвер

22.10.2020

П’ятниця

23.10.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ортопед

IIІ

28

Кватира О.М.

11.00-14.00

14.00-17.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

IIІ

28

Дзюбановська Н.М

08.10-11.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

11.00-14.00

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

14.00-15.40

лкк

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

IV

405

Яцух А.Б.

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

Ендокринолог

ІІ корпус

52

Слободян Н.В.

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

ІІ корпус

52

Хома Н.З.

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

Пульмонолог

ІІ корпус

 

Івахів-Тендюк О.М.

14.00-19.50

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

Імунолог

ІІ корпус

 

Черняк Т.Р.

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

Дерматолог

ІІ корпус

53

Шутурма В.Ф.

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

ІІ корпус

53

Кочан О.П.

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

14.00-19.40

08.10-14.00

14.00-19.40

08.10-14.00

14.00-19.40

III

305

Дахим І.І.

08.10-14.00

14.00-19.40

08.10-14.00

14.00-19.40

08.10-14.00

Лікарі рентгенологи

III

302

Герасимчук В.В

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

08.10-14.00

III

302

Макарук К.В.

14.00-19.40

14.00-19.40

14.00-19.40

14.00-19.40

14.00-19.40

Логопед

ІІ корпус

54

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

ІІ корпус

54

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

ІІ корпус

 

Новосад О.Г.

12.00-16.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00

08.00-12.00

Психіатр

ІІ корпус

25

Смакоуз Н.З.

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

14.00-20.00

08.00-14.00

ІІ корпус

24

Мурза Л.Л.

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

08.00-14.00

14.00-20.00

ЛОР

V

508

Гомза І.М.

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

V

509

Хабаров А.В

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

п/о

11.20-14.00

14.00-19.50

V

509

Котик Т.Г.

14.00-19.50

14.00-19.50

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

08.10-14.00

V

509

Ласкова Г.П

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

14.00-19.50

08.10-14.00

08.10-14.00

V

501

Гринюк О.Б.

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

08.00-11.00

д/інвал.

V

501

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

ЛОР

V

501

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

Уролог

V

504

Мних Б.М.

08.10-14.00

08.10-14.00

14.00-19.50

14.00-19.50

08.10-14.00

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

14.00-19.50

14.00-19.50

08.10-14.00

08.10-14.00

14.00-19.50

V

504

Батракова Ю.О.

14.00-19.50

14.00-19.50

08.10-14.00

08.10-14.00

14.00-19.50

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М.

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

08.00-11.00

д/інвал.

V

503

Крекотень Т.І.

14.00-19.50

08.10-14.00

д/інвал.

11.20-14.00

п/о

11.20-14.00

14.00-19.50

V

503

Беньковська Т.

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

14.00-19.50

д/с № 27

08.10-14.00

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

14.00-18.00

14.00-18.00

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

д/інвал.

11.20-14.00

14.00-19.50

14.00-19.50

V

502

Томчук Л.М.

14.00-19.50

08.10-14.00

14.00-19.50

п/о

11.20-14.00

08.10-14.00

V

502

Кобрин О.М.

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

Кардіолог

V

507

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

Гастроентеролог

V

505

Глинчак Л. В.

кур

си

по

03.11.

2020 р.

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

декрет

на

від

пуст

ка

Кабінет функціональної діагностики

 

V

511

Полотнянко С.З.

кур

си

по

23.10.

2020 р.

V

511

Остапчук Т.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

V

511

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

V

511

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

щорічна

від

пустка

12.30-19.30

08.30-15.30

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

щорічна

відпустка

по

27.10.

2020 р.

V

506

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кузів Г.В.

кур

си

по

05.11.

2020 р.

V

506

Дацишин І.І.

кур

си

по

05.11.

2020 р.

Інфекціоніст

ІІ корпус

108

Івахів О.О.

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

л/непрац

ІІ корпус

108

Гомза Т.Т.

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»