logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 06.02.2023 по 10.02.2023

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів

здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра

  Поверх Кабінет ЛІКАР Понеділок
06.02.2023
Вівторок
07.02.2023
Середа
08.02.2023
Четвер
09.02.2023
П’ятниця
10.02.2023
Ортопед IIІ 28 Кватира О.М. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
IIІ 28 Дзюбановська Н.М 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
III 28 Кошак Д.О 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
IIІ 28 Демків В.М 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
III 28 Пригара І.М 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
III 28 Середа О.В 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
III 28 Галин Ю.Б 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
Хірург IV 405 Дивоняк М.Д. 0 лкк
14.00-15.40
14.00-15.40 п/о 14.00-15.40
IV 405 Яцух А.Б. лі ка р ня нй
IV 405 Руденко М.В 14.00-19.50 14.00-19.50 14.00-19.50 14.00-19.50 14.00-19.50
Ендокринолог II 52 Слободян Н.В. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
II 52 Хома Н.З. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
Пульмонолог II 52 Івахів-Тендюк О.М. ві д пу ст ка
Імунолог II 52 Черняк Т.Р. 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00
Дерматолог II 53 Шутурма В.Ф. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
II 53 Кочан О.П. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
Рентгенолог III 302 Герасимчук В.В 11.15-13.50 11.15-13.50 11.15-13.50 11.15-13.50 11.15-13.50
III 302 Макарук К.В. 14.00-16.50 14.00-16.50 14.00-16.50 14.00-16.50 14.00-16.50
ФГ ОГК III 305 Мисаківська Н.Г. 08.10-10.50 17.00-19.50 08.10-10.50 17.00-19.50 08.10-10.50
III 305 Дахим І.І. 17.00-19.50 08.10-10.50 17.00-19.50 08.10-10.50 17.00-19.50
III 305 Герасимчук В.В 08.10-10.50 08.10-10.50 08.10-10.50 08.10-10.50 08.10-10.50
III 305 Макарук К.В 17.00-19.50 17.00-19.50 17.00-19.50 17.00-19.50 17.00-19.50
Рентген лаборант III 302 Мисаківська Н.Г. 11.15-13.50 14.00-16.50 11.15-13.50 14.00-16.50 11.15-13.50
III 302 Дахим І.І. 14.00-16.50 11.15-13.50 14.00-16.50 11.15-13.50 14.00-16.50
Логопед II - Николишин. Н.Р. 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30
II - Циганюк Л.Я. 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30
Психіатр III 24 Смакоуз Н.З 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 14.00-20.00 08.00-14.00
III 24 Мурза Л.Л. к у р с и
Психолог I - Новосад О.Г. ві д пу ст ка
- - Хабло С.О 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30
Зав. відділення V 501 Гомза І.М. 08.30-13.45 08.30-13.45 08.30-13.45 08.30-13.45 лкк
12.30-13.45
Кардіолог V 50 Біла О.Б. декре тна від пус тка
- - Пілярчук М.В. 08.40-14.30 08.40-14.30 08.40-14.30 08.40-14.30 08.40-14.30
Алерголог V 505 Дідух Р.В. декре тна від пус тка
- - Матвеєва Г.С. 0 14.00-18.00 ----- 14.00-18.00 14.00-18.00
ЛОР V 501 Гомза І.М. 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20
V 509 Хабаров А.В. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 08.10-14.00 01.01.23
V 509 Котик Т.Г. п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 01.01.23
V 509 Ласкова Г.П. б/збереж б/збереж б/збереж б/збереж б/збереж
V 508 Бондаренко Р.Л. вій сь ко м ат
V 508 Качор М.С. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50
Гінеколог V 504 Лопатка А.М. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
V 504 Будій Ю.О. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
- 504 Коваль О.В. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
V 504 Довгань О.О. 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00
Офтальмолог V 503 Господарська Л.М п/о
11.20-14.00
п/о
11.20-14.00
п/о
11.20-14.00
п/о
11.20-14.00
05.01.23
V 503 Крекотень Т.І. де кре тна від пустка
V 503 Беньковська Т.І. від пустка б/збереж до 18.02.23
V 503 Гулима І.Є. ------- ------- 14.00-18.00 14.00-18.00 -----
Невролог V 502 Коршовська М.Г. п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 01.01.23
V 502 Томчук Л.М. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50
V 502 Кобрин О.М. кур си 08.10-14.00 08.10-14.00 п/о
11.20-14.00
V 502 Коломій О.М. 14.00-19.50 14.00-19.50 14.00-19.50 14.00-19.50 01.02.23
Уролог V 504 Мних Б.М. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
Гастроентеролог V 505 Глинчак Л.В. - 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00 08.10-14.00
Кабінет функціональної діагностики V 511 Полотнянко С.З. 08.30-15.30 08.30-15.30 13.00-19.30 13.00-19.30 08.30-15.30
- - Ясінська Л.Я. 13.00-19.30 13.00-19.30 08.30-15.30 08.30-15.30 13.00-19.30
V 511 ЕКГ 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30
V 511 ЕХО ----- ----- ----- ----- -----
УЗД V 510 Ландяк Е.А. 08.30-15.30 08.30-15.30 12.30-19.30 08.30-15.30 08.30-15.30
V 510 Абаджян А.О. кур си 08.30-15.30 14.30-19.30 14.30-19.30
V 511 Жорначук М.В. 14.00-17-00 14.00-17-00 08.30-11.30 08.30-11.30 08.30-11.30
Плеоптичний кабінет V 506 Теслюк Л.З. 14.00-17.00 14.00-17.00 08.30-11.30 08.30-11.30 08.30-11.30
V 506 Непріла О.С. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Кульчицька Н.Б. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 18.02.23
V 506 Кузів Г.В. від пустка б/збереж до 18.02.23
V 506 Дацишин І.І. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
Інфекціоніст I 108 Івахів О.О. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
I 108 Гомза Т.Т. 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»