logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 01.03.2021 по 05.03.2021

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

  Поверх Кабінет   Понеділок
01.03.2021
Вівторок
02.03.2021
Середа
03.03.2021
Четвер
04.03.2021
П’ятниця
05.03.2021
Ортопед IIІ 28 Кватира О.М. 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 11.00-14.00
IIІ 28 Дзюбановська Н.М. 14.00-17.00 08.10-11.00 14.00-17.00 08.10-11.00 08.10-11.00
IIІ 28 Кошак Д.О. к у р с и
Хірург IV 405 Дивоняк М.Д. 14.00-15.40 лкк
14.00-15.40
14.00-15.40 14.00-15.40 14.00-15.40
IV 405 Яцух А.Б. п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
п/о
11.20-14.30
Ендокринолог ІІ корпус 52 Слободян Н.В. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
ІІ корпус 52 Хома Н.З. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
Пульмонолог ІІ корпус   Івахів-Тендюк О.М. 12.30-15.30 08.10-10.50 12.30-15.30 12.30-15.30 08.10-10.50
Імунолог ІІ корпус   Черняк Т.Р. 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00 08.30-15.00
Дерматолог ІІ корпус 53 Шутурма В.Ф. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
ІІ корпус 53 Кочан О.П. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
ФГ ОГК III 305 Мисаківська Н.Г. ві д пу ст ка
III 305 Дахим І.І. 11.00-13.50 11.00-13.50 11.00-13.50 11.00-13.50 11.00-13.50
Лікарі рентгенологи III 302 Герасимчук В.В 08.15-10.45 08.15-10.45 08.15-10.45 08.15-10.45 08.15-10.45
III 302 Макарук К.В. лі кар няний лис ток
Логопед ІІ корпус 54 Мочула Н.Р. 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30
ІІ корпус 54 Циганюк Л.Я. 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30
Психолог ІІ корпус   Новосад О.Г. 12.00-16.00 10.00-14.00 12.00-16.00 10.00-14.00 08.00-12.00
Психіатр ІІ корпус 25 Смакоуз Н.З. 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00
ІІ корпус 24 Мурза Л.Л. від пуст ка без збер. з\п
ЛОР V 508 Гомза І.М. 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20
V 509 Хабаров А.В. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
14.00-19.50
V 509 Котик Т.Г. 14.00-19.50 14.00-19.50 д/інвал.
11.20-14.00
14.00-19.50 08.10-14.00
V 509 Ласкова Г.П. д/інвал.
11.20-14.00
14.00-19.50 14.00-19.50 08.10-14.00 08.10-14.00
V 501 Гринюк О.Б. 08.00-11.00 п/о 08.00-11.00 08.00-11.00 д/інвал.
V 501 Бондаренко Р.Л. вій сь ко ма т
V 501 Качор М.С. декре тна від пус тка
Уролог V 504 Мних Б.М. 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50
Гінеколог V 504 Лопатка А.М. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
V 504 Будій Ю.О. 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.50 08.10-14.00
Офтальмолог V 503 Господарська Л.М 11.00-14.00 08.00-11.00 д/інвал п/о 11.00-14.00
V 503 Крекотень Т.І. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
08.10-14.00 д/с № 27 14.00-19.50
V 503 Беньковська Т.І. д/інвал 14.00-17.00 14.00-17.00 11.00-14.00 д/інвал
V 503 Гулима І.Є. ------- ------- відпустка без збер. з/п -------
Невролог V 502 Коршовська М.Г. д/інвал.
11.20-14.00
14.00-19.50 14.00-19.50 08.10-14.00 14.00-19.30
V 502 Томчук Л.М. 14.00-19.50 п/о
11.20-14.00
08.10-14.00 14.00-19.50 д/інвал.
11.20-14.00
V 502 Кобрин О.М. 08.10-14.00 08.10-14.00 д/інвал.
11.20-14.00
п/о
11.20-14.00
08.10-14.00
Кардіолог V 507 Біла О.Б. декре тна від пус тка
V 507 Лекан Р. Й. 18.10-19.40 18.10-19.40 18.10-19.40 18.10-19.40 18.10-19.40
Гастроентеролог V 505 Глинчак Л.В. кур си по 25.03. 2021 р.
Алерголог V 505 Дідух Р.В. декре тна від пус тка
ІІ корпус   Івахів-Тендюк О.М. 15.50-17.20 11.20-12.50 15.50-17.20 15.50-17.20 11.20-12.50
Кабінет функціональної діагностики V 511 Полотнянко С.З. щоріч на від пус тка
V 511 Остапчук Т.А. 08.30-15.30 08.30-15.30 13.00-19.30 13.00-19.30 08.30-15.30
V 511 ЕКГ 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30
V 511 ЕХО щоріч на від пус тка
УЗД V 510 Ландяк Е.А. 08.30-15.30 08.30-15.30 12.30-19.30 08.30-15.30 08.30-15.30
Плеоптичний кабінет V 506 Теслюк Л.З. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
V 506 Непріла О.С. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
V 506 Кульчицька Н.Б. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Кузів Г.В. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
V 506 Дацишин І.І. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
Інфекціоніст ІІ корпус 108 Івахів О.О. 08.00-14.00 12.00-16.00 08.00-14.00 12.00-16.00 08.00-14.00
ІІ корпус 108 Гомза Т.Т. 09.00-12.00 11.00-14.00 09.00-12.00 11.00-14.00 09.00-12.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»