logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 06.04.2020 по 10.04.2020

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

06.04.2020

Вівторок

07.04.2020

Середа

08.04.2020

Четвер

09.04.2020

П’ятниця

10.04.2020

Ортопед

IIІ

28

Кватира О.М.

 

 

 

 

 

IIІ

28

Дзюбановська Н.М

08.10-11.00

08.10-11.00

14.00-17.00

08.10-11.00

08.10-11.00

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

14.00-15.40

лкк

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

IV

405

Яцух А.Б.

 

 

 

 

 

Ендокринолог

II

 

Слободян Н.В.

08.10-14.30

ЛКК

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

II

 

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Пульмонолог

ІІ корпус

 

Івахів-Тендюк О.М.

 

 

 

 

 

Імунолог

ІІ корпус

 

Черняк Т.Р.

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

Дерматолог

II

 

Шутурма В.Ф.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

II

 

Кочан О.П.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

11.20-14.00

17.00-19.00

11.20-14.00

17.00-19.00

11.20-14.00

III

305

Дахим І.І.

17.00-19.00

11.20-14.00

17.00-19.00

11.20-14.00

17.00-19.00

Лікарі рентгенологи

III

302

Герасимчук В.В

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

III

302

Макарук К.В.

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

Рентгенографія

III

 

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

Рентгенографія

III

 

Дахим І.І.

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

Логопед

II

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

II

 

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

I

 

Новосад О.Г.

12.00-16.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00

10.00-14.00

Психіатр

II

25

Сотник О.І.

 

 

 

 

 

II

24

Срібна І.Б.

 

 

 

 

 

II

24

Мурза Л.Л.

 

 

 

 

 

Психотерапевт

II

24

Срібна І.Б.

 

 

 

 

 

ЛОР

V

508

Гомза І.М.

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

V

509

Хабаров А.В

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

V

509

Котик Т.Г.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

V

509

Гринюк О.Б.

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

V

501

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

V

501

Ласкова Г.П

від

пустка

без

збере

ження

V

501

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

Уролог

V

504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

від

пустка

без

збере

ження

V

504

Батракова Ю.О.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М.

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

V

503

Крекотень Т.І.

14.00-17.00

11.00-14.00

08.00-11.00

08.00-11.00

14.00-17.00

V

503

Беньковська Т.

08.10-14.30

13.30-19.50

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-14.30

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

Без/збер

Без/збер

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

від

пустка

без

збере

ження

V

502

Ковалькевич Г.Д.

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

V

502

Малиновська Н.Є.

від

пустка

без

збере

ження

V

502

Томчук Л.М.

від

пустка

без

збере

ження

V

502

Кобрин О.М.

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

11.00-14.00

08.00-11.00

Кардіолог

V

507

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

V

507

Дейнега Н.І.

від

пустка

без

збере

ження

Гастроентеролог

V

505

Глинчак Л. В.

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

щорічна

від

пустка

до 30.04.

2020 р.

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

V

511

Остапчук Т.А.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

V

511

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

V

511

ЕХО

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

відпустка

б/збер

з 06.04

по

24.04

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Непріла О.С.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кульчицька Н.Б.

від

путка

без

збере

ження

V

506

Кузів Г.В.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Інфекціоніст

I

108

Івахів О.О.

від

пустка

без

збере

ження

I

108

Гомза Т.Т.

лікар

ня

ний

лис

ток

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»