logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Завершено капітальний ремонт інфекційного відділення

Завершено капітальний ремонт у приміщеннях дитячого інфекційного відділення за адресою Р.Купчинського 14. Роботи проводились за кошти  Державного фонду регіонального розвитку та за рахунок коштів місцевого бюджету, що дало змогу розширити масштаби ремонту закладу.

Аби привітати  колектив та оглянути, що зроблено, до інфекційного відділення завітали міський голова м.Тернополя С.Надал, голова облдержадміністрації С.Барна, Народний депутат Верховної Ради України Побер І., депутати Тернопільської міської ради, представники ЗМІ.

 

 

 

 

світлини до  ремонту:

буфет

 

  

 

Відремонтоване відділення відповідає всім вимогам надання спеціалізованої медичної допомоги, дотримання протиепідеміологічних та санітарно-гігієнічних вимог перебування пацієнтів. Замінено і підключено усю систему опалення. Повністю зроблено нову електричну розводку, замінено розетки і вимикачі, повністю замінено сантехніку, облаштовано нову підлогу. Усю стару штукатурку видалено і покладено нову, стіни облицьовано плиткою. Повністю замінено вікна і двері на енергозберігаючі. Відділення в повному об’ємі забезпечено новими меблями та м’яким інвентарем.

світлини після ремонту:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Адміністрація закладу щиро дякує міському голові м.Тернополя С.Надалу, голові облдержадміністрації С.Барні - за виділені кошти, директору ПП «Надра-Тернопіль» Барану Р. - за якісно і вчасно проведені ремонтні роботи, усім, хто долучився до цієї важливої і потрібної справи.

Наше відновлене відділення – приклад ефективної співпраці всіх гілок влади на благо і здоров’я майбутнього нації – маленьких тернополян.

З свого боку запевняємо, що медичний персонал зможе віддячити за створенні хороші умови праці своїм професіоналізмом та чуйним ставленням до маленьких пацієнтів.

матеріал і світлини Лариси Філь

відео можна переглянути  тут: http://tmdkl.te.ua/ua/videos/1/category/24/view/10

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту miskdut@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»