logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

НАШ ОБОВ’ЯЗОК – НАДАТИ БЕЗПЕЧНУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ

      Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» визначена опорним закладом першої хвилі по наданню медичної допомоги дітям хворим на COVID-19 в Тернопільській області. Вимоги щодо формування мережі цих закладів затверджено розпорядженням Віктора Ляшко, Головного державного санітарного лікаря України, №7 від 27.03.2020 року. Всі вони мають мати необхідне обладнання та засоби індивідуального захисту для персоналу, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус.


      В зв’язку з чим закупівля проводиться лише якісних сертифікованих засобів індивідуального захисту згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 3314 Медичні матеріали та Національного класифікатора виробів медичного призначення НК 024:2019 35177.


   05 травня 2020 року закладом було проведено наступну закупівлю: «Закупівля за номером UA-2020-05-04-000409-a Єдиний закупівельний словник Код за ДК 021:2015 3314 Медичні матеріали, (Національний класифікатор виробів медичного призначення НК 024:2019 35177 Маска медична одноразового використання)».


      У зв’язку із введенням надзвичайної ситуації в країні, переговори стосовно даної закупівлі проводились в режимі он-лайн, шляхом відео-зв’язку. Учасником була підтверджена можливість поставки виробів медичного призначення відповідної якості і надано всі документи, що вимагались, відповідно до Закону. За результатами переговорів було складено протокол і опубліковано в системі Прозоро.


      Було придбано гіпоалергенні (надання допомоги дитячому населенню) тришарові одноразові маски від виробника «Долфі-Україна» м. Дніпро, Україна. Заводи, що належать Медпак Свісс Груп, відповідають вимогам систем управління якістю ISO 9001 та ISO 13485, а також Європейським Директивам 93/42 / EEC Додаток II Стаття 3. Виробничий цикл, впроваджений на заводах, відповідає ISO 4074.


     Вимоги щодо постачальника витримані відповідно до чинного законодавства: ФОП Данилюк Ю.І. (види діяльності: Код КВЕД 46.46  Оптова торгівля фармацевтичними товарами; Код КВЕД 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я; Код КВЕД 47.74 Роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах).


      В той же час, в ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ було поставлено вироби з нетканих матеріалів (Код за ДК 021:2015 3955) , які забезпечив ФОП Посвистак Галина Василівна (види діяльності: Код КВЕД 47.79 Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах; Код КВЕД 47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям (основний)), який провів лише одну дану закупівлю.


      Медична маска захищає дихальні шляхи від потрапляння до них інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Розрізняють види масок: процедурні; повсякденні; спеціалізовані (хірургічні). Маски бувають також стерильними чи нестерильними. При визначенні з предметом закупівлі враховується місце використання масок (високий ризик можливості контакту зі збудником COVID-19), що є одним із пріоритетів при виборі предмету закупівлі.


      Придбання нами лише якісних засобів індивідуального захисту дозволяє надійно захищати персонал закладу від інфекційних захворювань, що підтверджується результатами систематичного скринінгу захворюваності працівників. На даний момент в КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» не має хворих працівників, які надавали та надають спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Висока якість засобів захисту - це безпека як лікаря, так і маленьких пацієнтів. 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»