logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Реабілітація - ще якісніші послуги в оновлених відділеннях

Лікар-педіатр КНП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" Майя Голяк у сюжеті Т1 розповіла, що тепер тут будуть залучені спеціалісти, яких раніше не було. Оскільки навіть навчання таких фахівців в Україні не проводили.

Фахівці наголошують, з дитиною працюватиме ціла команда лікарів, які визначатимуть рівень порушень життєдіяльності організму дитини. Тим самим, підбиратимуть дієве лікування. Для того придбали сучасне обладнання.

Директор КНП “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” Андрій Артимович зазначив, що обладнання стосуватиметься роботи ерготерапевтів, фізичних терапевтів. Це, зокрема, обладнання для фізкабінетів, різні гімнастичні стінки. У закладі, додає, є хороші напрацювання, коли діти з церебральним паралічем після певного комплексу занять покращують свій стан.

У міській раді кажуть, дане відділення оновили в рамках першої черги ремонтних робіт. Повністю, два корпуси планують підготувати до прийому пацієнтів до нового року. Кошти виділили з бюджету міської ради.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зауважив, що поки тривали роботи в одному крилі, то лікування перенесли в інше, аби не зупиняти процесу. Міський голова прогнозує, що вже з нового року тут надаватимуть повний пакет медичних послуг для реабілітації дітей.

Додамо, що у реабілітаційному відділенні приймають дітей і з інших міст України. А це свідчить про високий рівень медицини в Тернополі

 

ЗМІ про нас (за матеріалами сайту 0352.ua)

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту miskdut@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»